Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nincs baja a cicámnak?

Ugye nincs baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este ót aazt csinálja, hogy belemegy az alomba, ott gugyaszt, szenved, de nem sikerül "alkotnia", majd visszamegy játszani. És ezt kb fél óránként, még most reggel is.

Mostanában száraz tápot evett, lehet az a baj? Vagy utalhat ez betegségre szerintetek?


2011. jan. 4. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. Kakilni, vagy pisilni sem tud?
2011. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Sztem lehet, hogy emiatt van. Adj neki sztem húsos ,,konzerv vagy alutasakos" eledelt is, mert abban sokkal több a víz. A cicák amúgy sem isznak nagyon, ha isznak, azt is titokban teszik, - zugivók. Rávenni meg nehéz, hogy igyanak, így az etetés módosításával lehetne sztem javítani a helyzeten.

Amúgy ha van kedve játszani, akkor nem hiszem, hogy fájdalmai lennének, a mozgás meg amúgy is csak serkentőleg hat a kakikálásra. Pár napos szorulás meg sztem még belefér. De ha 2-3 napot se kakilt, hívs fel az állatorvost, ő majd biztosan jobbat tud tanácsolni!

2011. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Játszani játszik, meg enni is eszik, sőt, éjjel hallottam, hogy iszik. :D Nem látni rajta, hogy baja lenne, csak ez az almos dolog. Semmit nem csinál benne, csak guggol.

Most veszek neki valami pépesebb kaját, remélem csak ennyi volt a baj, és nem kell orvoshoz mennünk.

2011. jan. 4. 10:21
 4/10 anonim válasza:
Ha szorulása van adjál neki egy kis tejet. Az én cicusomat mindig meghajtja a tej. Néha adok neki egy kis joghurtot...
2011. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A száraz kajától lehet veseköve is. Sajnos ez a cicáknál gyakori. Akkor nem tud pisilni, illetve fájdalmas nála a pisilés, és csak vékonyan jön neki, és kevés. Figyeld!
2011. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy hajlamos a szőrgombóc képződésére.Sajnos az én első cicám attól halt meg,hiába műtötték meg :( Adj neki macskafüvet is,mert ha szőrgombóc van a gyomrában,akkor a fűtől kiöklendezi azt.
2011. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Adtam neki tejet, meg ebédre a kedvenc konzervjét kapta. Cicafű is van előtte. Remélem, jobban lesz, most pár napig figyelni fogom.

Sajnálom a cicádat! :(

2011. jan. 4. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előzö vagyok.Az az eset ,ár régen volt és az orvosok kezelték félre.Pedig a híres Faragó Tamáshoz vittük,tudod a vizilabdás csóka.Azóta volt még egy.Ő 13 évet élt gyönyörű szépen.Sajnos Ő 13.án távozott :( Vigyázz a kisbabára.
2011. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :(

Vigyázok rá, ha nem javul a helyzet, akkor orvoshoz viszem, bár remélem erre nem kerül sor.

2011. jan. 4. 15:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldodótt a"kis" probléma. :) Köszi a válaszokat!
2011. jan. 5. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!