Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nincs baja a cicámnak?

Ugye nincs baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

Most ébredt fel, idejött hozzám, és mintha szédült volna, féloldalasan jött, aztán gyorsan lefeküdt.

Ez az ébredés miatt lehet, vagy valami baja lenne? Nem fáj semmire, megtapiztam, és egyébként eszik-iszik rendesen, most is épp randalírozik.


2010. máj. 19. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy még álmos volt:P
2010. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs,mert mikor az ember is hirtelen kel fel,akkor alig lát,és szerintem így volt a cicusod is,biztos hogy gyorsan felpattant,és így rögtön nem a legjobb formáját hozta.Lécci linkelj pár képet róla!Ugyanis én macskamániás vok.
2010. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen embereknél..,nálam is volt,hogy mikor reggel hirtelen felkeltem még félálomban kicsit megszédültem...:XD A macsekodnál is tuti ugyanez volt,nyugiii!;)És ahogy olvasom most már elemében van..:))
2010. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat egyensúlyzavar középfülgyulladástól, elég gyakori.
2010. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, csak megijedtem, nagyon fontos nekem.

Rendben, holnap teszek fel róla néhány képet. :)

2010. máj. 19. 22:45
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2010. máj. 20. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szép cicusod van!!!^^:)
2010. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!