Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfázhatott a cicám?

Megfázhatott a cicám?

Figyelt kérdés

Hétfőn el kellett utaznom és persze a cicámat se hagytam otthon. Jól kibéleltem takaróval a macskahordót, még külön takarót is kapott - mondjuk szinte azonnal ledobta magáról és nem is bújt be alá később sem... -, mert nagyon hideg volt. Pár órája értünk haza és amikor alvás után felkelt, mintha prüsszkölő hangokat adott volna ki, amit nem szokott és amikor simogattam, akkor mintha szuszogott volna - mint amikor nekünk bedugul az orrunk. Láza nincs, nem is folyik az orra se.

Ti mit mondtok? Vigyem állatorvoshoz, vagy csak túlreagálom?


2011. jan. 5. 21:28
 1/7 Angelica1992 ***** válasza:

Én a helyedben várnék még mondjuk 2 napot :) Az én cicáim is tüsszögnek néha, de ennyiben ez ki is merül. Akkor kell aggódni ha már folyik a nózikájuk.

(Ha 2 nap után is ilyen, akkor már érdemes lenne az állatorvost meglátogatni)

2011. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Angelica1992 ***** válasza:

De azért itt egy link =) Ha nagyon aggódsz, akkor náluk érdeklődhetsz

www.haziallat.hu

2011. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem lázas? meghőmérőzted?:S
2011. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha lázas, akkor száraz szokott az orra (amikor macskanáthája volt és lázas lett, akkor is ilyen volt. a doki is mondta, hogy attól:) ) és most nem az...

mellesleg most már se szuszogó hangok, se prüsszkölés, ugyanolyan, mint egy hete :)

2011. jan. 6. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy tüdőgyulladása legyen,eléggé veszélyes,sok antibiotikumot,szurit kell nekik ilyenkor beadni...
2011. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű az utazás fáradalmaitól kimerült. Talán valami vitaminos táplálékkal (pl. hal) kellene kedveskedni neki. :-)
2011. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orr szárazságáról vagy nedvességéről nem lehet az állat testhőmérsékletére megbízhatóan következtetni- szintén állatorvos (ok) mondta (mondták).
2011. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!