Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszoktátok fürdetni a...

Megszoktátok fürdetni a cicátokat?

Figyelt kérdés
a mi cicánk 5 éves,lakásban tartott.még sosem fürdettük meg mert mindig szép tiszta és csak a lakásban van.most felfázott és az állatorvos mondta hogy egy kicsit korpás és zsíros lett a szőre.megfürdessem?ti szoktátok?
2011. jan. 8. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szóval komolyan gondoltad ezt a citrom dolgot?

Csakhogy a citrom (narancs, mangó, stb.) szagával egy macskát a világból ki lehet kergetni. Rühellik.

2011. jan. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem,mert azt olvastam sok cica nem szereti a vízet. Sokan azt hiszik,hogy nem szereti a macska a vízet. Ezt olvastam máshol,hogy a macska ha nem szereti a vizet,azért van,mert kényes és lusta,sok idő kell,hogy megszáradjon a bundája. Szóval szereti a vizet,csak nem szereti ha elázik a bundája,mert állandóan tisztogatni kell,és lusta a macska.
2011. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gringabringa ***** válasza:
Szegényeket muszáj volt lezuhanyozni, mikor 31 fok volt éjszaka a lakásban (nem panel)...látványosan szenvedtek (mármint a melegtől:)A zuhanyt se élvezték utána viszont látványosan megkönnyebbültek! (szerintem simán kaphatnak hőgutát, főleg ha idősek)Viszont samponnal nekilátni ledörgölni...nem merném:)
2011. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!