Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit költötök a cicátokra...

Mennyit költötök a cicátokra egy hónapban?

Figyelt kérdés
Alommal, száraz és nedves táppal, meg jutalomfalattal együtt. Egy cicás gazdik véleménye érdekel.
2011. jan. 24. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én Royal Caninnel etetem (nem tehetek mást, mert gyógytápot kell neki adni. Nagy kiszerelésben veszem, így 6 000 Ft.-ra jön ki/hó. Szilikonos macskalmot veszek, ami 3 hétig elég nei. Ennek a költsége 3 000 Ft./hó.

Jutalomfalatot meg ilyesmit a betgsége miatt nem kaphat, ezért játékokkal szoktam meglepni. :) De max 500 Ft.-ot költök erre egy hónapban. A fültisztító folyadék amit használok 3 000 Ft, de fél évre elég, így ez is 500 Ft./hó.

Ez egy sima hónapban 10 000 Ft. De neki speciális igényei vannak, azelőtt sokkal kevesbből kjöttem.

Viszont ha orvos kell neki valamiért, akkor az szép összeg tud lenni...

2011. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Alom: 2500,-

Száraz: 1000,-

Konzerv: 5000,-


Össz.: 8500,- (persze ez néha picit több, vagy kevesebb, saccoltam)

2011. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!