Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskámmal, daganatos?

Mi lehet a macskámmal, daganatos?

Figyelt kérdés

ma érszrevettem h a macskámon(a gerince felett) van egy csomó.és nagyon fáj neki (anya meg akarta nézni,de elszaladt)... esetleg beteg vagy miért van ez ?

daganatra gyanakszom,mert kilátszik.

hétfőig nem rendel az állatorvos..mit csináljak addig?

ma vettem észre.

esetleg addig is milyen lenne ,ha tennék rá kamillás pakolást (valaki ajánlotta),ha nem is meggyogyitani,de hogy ne fájjon annyira neki.

légyszi irjatok,sokan.nagyon fontos,sokat sirtam..:(


2011. jan. 29. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem addig nem tudsz mit csinálni, amíg nem rendel az orvos, de próbáld ki a kamillás pakolást, rosszat nem tehet.

És ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Lehet jóindulatú daganat, vagy izomcsomó vagy bármi!!

Jobbulást a cicádnak, drukkolok! Biztos nem lesz baj! ;)

2011. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg a kamillás pakolást, lehet hogy enyhítené a fájdalmát... Sajnálom a cicádat, remélem meg fog gyógyulni!!! :)
2011. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak megütötte, megszúrta valamivel. A kutyámnak a nyakán volt egy jó nagy csomó máskor, mi is megijedtünk, de aztán kiderült, hogy csak jól bevágta valahova.

De biztosat csak orvos tud mondani.

2011. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

oké.köszi.

irjatok még légyszi!!

2011. jan. 29. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:

ne gondolj a legrosszabbra! lehet, hogy egy tályog, a cicák hajlamosak a tályogosodásra.ha az álluk alatt, vagy a fülük tájékán van, általában saját maguk kirugdalják és kifakad.ilyenkor én Betadinnal szoktam bekenni, már, ha hagyják.

szerintem a cicád a borogatást sem fogja elviselni, úgy, hogy hétfőn vigyétek el orvoshoz.

remélem nem nagyobb a baj, jobbulást a cicádnak.

2011. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Platypus ***** válasza:
Ha nagyon fáj neki, akkor jó eséllyel csak egy tályog. A doki kipucolja, kap egy szurit és rendbe is jön. A daganatok ritkán fájnak.
2011. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak annak idején a lábán volt... el sem tudtam kézelni, hogy miaz :( De az állatorvo megnyugatott, hogy csak tályog :) És kitakarította neki, kapott egy szurit a bacik ellen...

Sajnos ezek több mint 5 éve volt, azóta elpusztult a cicám:((( R.I.P

2011. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó: részvét.rip :(

amugy a tályog az sebes nem?? mert az én cicusomban nem sebes.

2011. jan. 30. 11:04
 9/11 anonim ***** válasza:
a tályog, bőr alatti gennyes gyuladás. ha magától nem fakad ki,illetve,ha maga a cica ki nem fakasztja ki, akkor állatorvos tudja csak lekezelni. mindenképpen alapos sebtisztítás és fertőtlenítés szükséges.
2011. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na elvitted ma orvoshoz? Légyszí írd meg mi lett, mert kíváncsi vagyok!

Jobbulás a cicádnak!!´;):)

2011. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!