Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOOOSS! A macskám nem eszik...

SOOOSS! A macskám nem eszik mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
És egyfolytában nyávog.. Nem tudom mi lehet vele. Még sose fordult elő olyan hogy ne rohant volna a kajához. Ma egész nap nem evett semmit. Szobacica, ki nem engedjük.
2011. jan. 31. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az orvost!!!!!!!
2011. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El kéne vinni az orvoshoz,méghozzá sürgősen,feltéve,hogy nem akarod,hogy komoly baja legyen.Nagyon sok minden lehet.A nyávogással jelzi,hogy baj van és ha egy macska nem eszik akkor ott valószínűleg komoly baj van.Lehet lenyelt valami.Vegyszert,kisebb tárgyat, vagy bármi lehet.
2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ma vidd dokihoz. :/ Lehet fáj valamije.
2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy fáj valamije és nem viszed orvoshoz! Mi innen hogy találjuk ki? Lehet a gyomra, de lehetnek a belei is, epéje, akármi!
2011. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cicáknál, ha nem akarnak enni, szinte mindig betegség jele. Állatorvoshoz kéne vinni!
2011. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Muszáj állatorvoshoz vinni, mert a cicák nem bírják a koplalást (hivatalosan max. 1-2 napig nem ehetnek), így hamar ki kell deríteni, hogy mitől étvágytalan.
2011. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azt nem tudom hogy hogyan nyávog de a mienk is nyávogott meg nem evett,de nála ez a szexhiány jele volt amikor kiengedtuk és dugott egyett utána mindig nyugi volt egy darabig.de persze nem akarok ezzel viccelni mert ha más baja van a macskádnak akkor tényleg vidd orvoshoz minél hamarabb
2011. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!