Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicámmal?...

Mi történhetett a cicámmal? 15 éves cicáról van szó.

Figyelt kérdés

Ma reggel amikor ágyaztam be, arrább tettem a cicámat, mert ott aludt az ágyamon.Ő meg felkelt, és elindult az előszobába.És nagyon furcsa hangokat adott ki, szerintem nem volt teljesen magánál,de a szeme nyitva volt. Nagyon megijedtem, elkezdtem ébresztgetni, de nem reagált semmit,teljesen el volt ernyedve, de aztán pár másodperc múlva észhez tért. Aztán evett, majd bevonult az egyik szekrénybe, most szedtem ki,nagy nehezen, furcsa volt először, de most már úgy nézem rendben van,már olyan mint volt. Nagyon rám ijesztett, már azon voltam, hogy futok vele a dokihoz.

Mitől lehetett ez? Nektek is volt már hasonló élményetek a cicátokkal? Nagyon féltem mert már 15 éves, benti cica.


2011. febr. 4. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem ébredt fel teljesen, mikor felvetted. De azért figyeld ma, hogy nem viselkedik-e furán.
2011. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
15 éves??emberi évben? Jó öreg lehet, szerintem azért viselkedik furcsán mert közeledik a vég,neki.
2011. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak rémisztgetni, de a 15 év szép kor már a macskáknál is! Számíts rá, hogy esetleg örökre elalszik. A viselkedése, a sok alvás, fáradtság utalhat rá. Sajnálom, ha szívtelen voltam, de ezt már én is átéltem.
2011. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet vittem orvoshoz, mikor hasonló dolgokat kezdett csinálni. Sajnos, addigra előrehaladott májelégtelensége volt, pár hét múlva el is kellett altatni, mert teljesen leállt a mája :(( Nemigen volt más előjel, csak sokkal kevesebbet evett, mint alőzőleg, de arra gondoltam, öreg szegény (16 éves volt). Bár vittem voltam hamarabb, bár a doki azt mondta, a sziámiknak ez és a veseelégtelenség a gyakori betegsége.
2011. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a macska már nagyon idős. Valószínűleg még nem ébredt fel teljesen,és fáradt volt(idős cica sokat alszik).de ha már jobban van... de készülj fel,hamarosan itthagyhat(koros).
2011. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!