Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot vegyek?

Milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet van 1 macskam, eddig whisk*st es frisk**st vettem neki mindig.De valtozatosat szeretnek neki adni de nem eszi meg a kite*atot meg az egyéb márkákat, Ti milyet vesztek neki? vagy elég ha csak a csirkes,halas,marhas.. van varialva? én nemtudom melyik jó melyik nem mert nem kóstoltam XD

19L


2011. febr. 5. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én cicám Royal canint, meg Animondát kap. :)
2011. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hill's alutasi, RC Kitten & Maine Coon 36
2011. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi végig próbáltunk mindent.

Most Hill' Kitten száraz keverve Royal Canin Kitten 36.

És tegnap vettem RC Persian 30-at. Eddig bejött :) Kicsit drágább, de én nem költök felesleges dolgokra és ennyit nem sajnálok tőle.

Amúgy 11 hónapos nőstény cicám van,de pl egy 400 g RC ami 5-6 napra van nálunk 2,5 - 3 hétig is elég... Pedig jó súlyban van a cicám, de nem kajál naphosszat! :)

2011. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatod még a Gourmetet és a Sheba-t.
2011. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most már nincs más dolgom mint elindulni az üzletbe, végigpróbálom amit írtatok, hátha nekem is ínyenc a cicám XD.
2011. febr. 6. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
az én ciccem happy catet kapott,ami egy középkategóriás táp, és néha egy kis acanával kevertem.. Gyönyörű szép szőre volt,erős,fejlett izomzata,és szinte öröm volt ránézni arra a tökéletes állatra.. :')
2011. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!