Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két négynapos cicám. Az...

Van két négynapos cicám. Az anyjának mellgyulladása van, nem tud szoptatni.2-3 óránként etetem éjjel-nappal. Az evés rendben, de nehezen kakilnak. Órákig masszírozom a hasukat hiába. Megőrülök. Milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés
Már beöntést is kaptak. Minden kaja után kéne kaki? Meddig nem baj ha nincs? Segítsetek, mert megbuggyanok!
2009. aug. 15. 06:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bébi tápszert adhatok nekik? Valaki írta, hogy Mildi B1-et adott a szorulásos cicáknak, de nem találtam ilyet.
2009. aug. 15. 06:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Panzi macskatej pótló tápszert vegyél. Esetleg fel lehetne hívni az állatorvost, hogy mi a teendő ilyenkor.
2009. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 napos macskának nehogy tápot adj!

Macskatejet vegyél és kérd meg az orvost, hogy mutassa meg, hogy kell kimaszírozni a hasukból a vizeletet, székletet.

2009. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látta állatorvos és már volt, hogy sikerült a masszír.

Tápszer alatt a tejport értettem. Állatgyógyszertárban vettem, már kétfélét is. Az elsőt nem szerették, a másodiktól nem tudnak produkálni.

2009. aug. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!