Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viselte a cicád a gallért?

Rumpelstilzchen kérdése:

Hogyan viselte a cicád a gallért?

Figyelt kérdés

Ma tették fel az enyémre, szörnyű látni, ahogy kínlódik tőle. Rángatja a fejét, nyávog, szörnyű.

Ha reggeltől délutánig egyedül van a lakásban, történhet valami baja? Fog tudni enni?

Mindenféle tapasztalatot, tanácsot szívesen veszek.


2011. febr. 7. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám a hétvégén kapta meg a gallért. Eleinte nagyon zavarta, majd megszokta... Talán azért a közlekedésben ugye zavarja, enni pedig tud, esetleg rakd magasabbra picit a kajáját, úgy a miénk ette. De ne számíts arra, hogy annyit fog enni, mint előtte. Vagyis nálunk most egy lógó szinte üres pocak van. A lakáson belül ha nincsenek túl magas helyek ahova felmászik, akkor nem nagyon lehet gond. Miért kapott gallért?
2011. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ráraktam, majd fogta magát és izomból nekirongyolt a falnak.

Igazából egész hamar beletörődött a sorsába. Másfél órás harc után feladta.

2011. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

18.49: Köszönöm. Egy csúnya sebe, sérülése van, emiatt. És a tiédnek mi a baja?

18.54: Ettől félek, hogy nekirongyol valaminek és megfullad.

2011. febr. 7. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi nem fog. Rakd csak rá. Addig fontos, hogy vele legyen valaki, amíg nagyon harcol ellene.

Arra viszont figyeljetek, hogy mivel van megkötve a gallér, mert nálunk egy gézdarabkával volt, és felakadt vele.

2011. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Füléből le kellett vágni egy részt. Tényleg az a jó, ha hagyod rajta, egyszer beleun, és elalszik vele (: Nem tudom ez mennyire jó ötlet, de mi lenne ha egy szobába csuknátok ahol kevesebb lehetősége van összetörni magát és lenne ott alom neki stb...?
2011. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miénknek egyszer már volt, most is azt kell viselnie szegénykémnek... Igazából annyiban rossz neki, hogy nem tud a szokott pózaiban aludni. Enni tud, de mi lapos tányérra tettük, hogy könnyebben elérje az összes falatot. Amire esetleg figyelhetsz, az a vize. A cicánk ügyetlenkedett és kiborította. Ha meg túl laza a kötés a gallér körül simán leszedi magáról. Egyik reggel arra keltem, hogy vígan csucsukál a gallér mellett :D
2011. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!