Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a tapasztalatotok, vélemény...

Mi a tapasztalatotok, véleményetek az Acana száraztápról?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom azon, hogy a Royal Canint Acanára cserélem, de előtte szeretném megismerni mások véleményét róla. Egy 1 éves ivartalanított szobacicáról van szó egyékbént.
2011. febr. 10. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanígy voltam vele mint te, csak én nem Acanára, hanem Orijenre váltottam. Őszintén szólva a cicáim nem voltak olyan szépek tőle, a benti cicám fogyott, a kintieket pedig az istennek sem tudtam felhízlalni (jött a hideg idő), ráadásul a szőrük sem volt a legszebb, úgyhogy én visszatértem a Royalhoz.
2011. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát állítólag nagyon jó. Nálunk nem eszi meg a kishölgy, úgyhogy mi a Perfect Fit nevű száraztáp mellett döntöttünk. Sokat nem tudok róla, nem drága és elvileg 26% hús van benne. Pont ezért furcsa, mert túl olcsó a hústartalomhoz képest. De ezt meg is eszi.
2011. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont a RC-tól nem épp szép a cicó szőre, ezért is agyalok a váltáson. A RC hústartalma egyébként hány százalék?
2011. febr. 10. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ezaz, hogy nincs ráírva, úgyhogy olyan túl sok nem lehet szerintem. Én is a kedvezőbb összetétel miatt próbáltam az Orijent, mégsem vált be.
2011. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak ajánlani tudom a Perfect Fit-et. Auchanba, Tescoba, Cba-ba stb, helyeken lehet kapni. 190 g 350 Ft körül van. Szerintem kipróbálni megéri.
2011. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltuk a lehető legtöbb tápot a Hillstől a royalon át az eukanubáig, mindent, és legjobban az Acana jött be. Az Orijen se rossz, de az Acana az én cicáimnak jobban ízlik. Egyébként szerintem macskája vállogatja, próbáld ki, semmit se veszíthetsz vele.
2011. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: neked benti cicáid vannak? Csak mert érdekel, hogy vajon az Acana magas fehérjetartalma nem gond-e keveset mozgó benti cicának. A másik dolog pedig, hogy a RC Indoort azért is kezdtem el adni a cicának, mert a korábbi táptól elég gyakran és elég büdös "galambokat" eregetett. Az Acanával e téren milyenek a tapasztalatok? Szobában ez egyáltalán nem mindegy... :)
2011. febr. 11. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én cicám acana kutyatápot eszik xD

Van egy kutyám és amikor a kutya eszik akkora a macska is odamegy és elkezdi vele enni,nagyon szereti :D

2011. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, benti cicák. És nem pukiznak:)
2011. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!