Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kell etetni egy szfinx...

Mivel kell etetni egy szfinx cicát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Na itt van. Egy 15 éves kislánynak is több esze van, mint neked, kérdező.


21:37 Valld be, hogy már az oviban is ecetes uborka volt a jeled! Vicc akart lenni, amit írtam. Ha tényleg van speciálisan ilyen macskakaja, az csak azért lehet, mert egy gyártó meglátta a piaci rést, a kérdezőhöz hasonló, nem túl éleseszű szfinx-tartók szegmensét.


Ha szemét lennék, még azt is mondhatnám, hogy azért mertek belevágni, mert statisztikai összefüggés mutatható ki az ízlésficam (szfinxmacska-tartás) és az ostobaság között.


De én nem vagyok szemét.

2011. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hülye kérdésre... Attól még mert kopasz, ugyanazt eszi mint az én szőrös macskám.
2011. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1. attól még hogy szfinx, ugyan olyan macska, mint a többi, és ugyan olyan büdöset sz*rik (szokták volt mondani...)

2. ha macskát akarsz tartani (vagy ne adj isten már tartasz), ne gyakori kérdéseken próbáld kiokosítani magadat, hanem vegyél pár jó szakkönyvet (pl: Caroline Davis- Macskatartók nagykönyve, hirtelen ez ugrott be), és olvasgass. Sokat. Ezen kívül nézegess olyan fórumokat, ahol tényleg hozzáértő emberek vannak (pl.: www.juniorrezervatum.hu ---jópár veterán macskás)

3. egy normális tenyésztő felvilágosít, hogy eddig mivel volt etetve a cica. Ha akarod követed, ha akarod váltasz.


De egyébként:

Orijen, Acana, Royal Canin, Iams, Hill's, Selects Gold, almo nature, premier, azt ne várd hogy egyenként leírjam hogy melyik miért jó, a legtöbb gyártónak van honlapja, ott fényezik magukat oldalakon keresztül, olvasd el, és dönts. Én Acanával etetek, és meg vagyok vele elégedve, de macskája válogatja.

És ami nem táp, de a cicák nagyon értékelik: csirke hús, és belsőség, marha hús és belsőség, nyúl hús, bárány hús, tejföl, joghurt, sajt, csemegekukorica, zöldborsó, tojássárgája (fehérje nem). ezeket lehet adni a változatosság kedvéért, hogy mégse tápon éljen szerencsétlen állat örökké.

2011. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Az egyiptomit homokkal.
2011. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

www.haziallat.hu/macska/gondozas/macskafajta-szfinx-gondozasa/3938/

ezen a linken megtalálsz mindent a szfinx macska gondozásáról nem csak az etetéséről!!! Én nagyon szeretem az állatokat főleg a macskákat és szerintem nagyon aranyosak a szfinx cicák!!!

2011. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
tejjel hussal ha utba van akkor méreggel
2011. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem vicces...
2011. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!