Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit javasoltak eltunyult...

Mit javasoltak eltunyult szobacica mozgásának?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
vidd ki a szabadba! azonnal beindul az ösztön és megy amerre lát, ill engeded. ha nincs rá módod játsz vele. egy mozgó akármi, aminek a végén te vagy és nem látja a cica, bújócska....stb
2009. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél lézert. Nekünk nagyon bejött, folyton keresi a "pontot". Ugye mozog és el akarja kapni. Iszonyú nagyokat futkos utána. Csak nagyon vigyázz nehogy a szemébe világíts. Amúgy nem is kell igazi lézer, a piaci 500 Ft-os is kitűnő erre a célra. Amikor mi unjuk meg eleget futott, akkor beirányítjuk a pontot egy olyan szekrény alá ahova nem fér be a cica, és ott vár rá, kereresi a játékát.
2009. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni speciális cica játékokat, tollas pálca, plüss egész stb. Nem muszáj ilyesmire áldozni jó pár minden háztartásban fellelhető dologgal is egészen jól eltudnak szórakozni. Pl. pezsgős dugó, pezsgő tabletta teteje, alufólia galacsin, vagy a rendelt pizza közepéből az a 3 lábú műanyag izé.
2009. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne vidd ki, csak ha olyan zárt kertbe tudod vinni, ahol nem járt előtte már, esetleg beteg állat. gondolom a szobacicák kevésbé védettek a betegségekre.
2009. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja mégegy ami a lézer mellett nagyon bevált. Ikeában vettünk patkányt, 199 Ft volt és hatalmas nagyokat játszik vele. Dobálja, futkorászik vele, pöckölgeti a mancsával. Minden este miután elmentünk aludni nekiáll vadászni a patkányára.
2009. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lézer nagyon jó!

Nekem öt cicus van itthon, elfoglalják egymást, de az öreg kandúromat (majdnem kandúromat) csak ezzel tudom mozgásra ösztökélni!

2009. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én gyerekként egy cipőfűzőt húztam a macskám előtt...:DDD

Ettől nem fut sokat és nem mozog, de mókának jó lehet, nagyon élvezik a macsekok!

Amiket előttem írtak azok nagyon jó tippek!!!

2009. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok ötletet :)
2009. febr. 12. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:

A lézert tényleg nagyon szeretik a cicák!

Arra az egyre nagyon vigyázzatok hogy ne világítsatok a szemébe vele mert megvakulhat a cica! (LÉGYSZI erre vigyázzatok jó?!)

2009. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!