Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ciki, ha egy férfi nem utálja...

Ciki, ha egy férfi nem utálja a macskákat, sőt szereti vagy még rosszabb, tart is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ciki vagy sem, én nagyon szeretem őket és tartok is. Olykor a haverok "szivatnak" is vele, gondolom fura, ha egy 28éves pofa egyik legjobb barátja a cicája. De szerintem egyszerűen csak féltékenyek :)
2011. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam speciel pozitívumnak számít, ha egy férfi állatbarát, pláne ha a macskákat is szereti. :)
2011. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vőlegényem elég férfias férfi, 110 kiló izom, és a különleges erőknél szolgál. És imádja a cicákat. Sétáltatni is szoktuk őket. Néha néznek az emberek hülyén hogy egy kigyúrt állat egy másfél kilós kis szőrlabdával sétálgat:)
2011. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Dédanyám nem szerette a macskákat dédapám viszont imádta. Dédanyám mindig azt mondta: "Csak azért tűrtem meg a macskákat, mert azt mondták, hogy annak a férfinek aki szereti a macskákat szép a felesége." :D
2012. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem sem ciki, az csak jó, ha valaki szereti az állatokat.

Én is cicás vagyok, a mostani párom is nagyon szereti őket. :) Külön feldobják az életünket a macskatartás mindennapjai. :D

El sem tudnám képzelni az életemet egy olyannal, aki nem szereti az állatokat, köztük a cicákat.

Engem az szokott taszítani, amikor valaki fröcsög hogy jajj a macskák önző büdös dögök és csak magukra gondolnak, házhoz hűségesek, de bezzeg a kutyák....Mondja ezt úgy, hogy sose volt macskája, fogalma sincs, hogy igenis a cicák is tudnak szeretni (tudom, mert sok macskánk volt egész gyerekkoromban).

Azt pláne nem szeretem, ha valaki nemhogy utálja de bántja is őket, azt nem nevezném embernek.


De nekem is van egy tetkós nagydarab ismerősöm és döbbentemre (nem gondolná senki) szintén macskás. XD

2017. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nem szeretem a macskákat
2018. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!