Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire ragaszkodó egy...

Mennyire ragaszkodó egy macska? És mennyire furcsa/megvalósítható az ötletem? (több lenn)

Figyelt kérdés
Szeretném minden hova magammal vinni a macsekom ha lesz, ezért arra gondoltam hogy rászoktatom arra hogy a nyakamon ülve utazzon. Meg tom valósítani szerintetek?
2011. febr. 18. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nagyon sok idő kell ahhoz hogy egy macska egy bizonyos személyhez ragaszkodjon és ne egy adott helyhez(a macskák 90%-a ahhoz a helyhez ragaszkodik ahol kaját kap)

úgyhogy nem igazán megvalósítható :)

2011. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" És a legfőbb dolog, hogy te légy a FALKAVEZÉR, ne ő mondja meg neked, hogy mit csinálj, hanem fordítva!"


A macskák nem falkában élő állatok, tehát lila gőze sincs a "falkavezér" fogalmáról". A macskák magányos ragadozók, értem?

2011. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!