Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A párom talált egy kis vad...

A párom talált egy kis vad nyuszit! Velünk van 6napja, szelíd, és eszik is! Tegnap adtam neki salátát, és megette! Ma elmentünk itthonról kb fél órára és mire vissza jöttünk észre vettük hogy valami baj van!?

Figyelt kérdés
Eldől és nem tudja írányítani a mozgását! = ( Mi lehet vele???
2010. jún. 6. 19:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
én hallottam olyat, hogy salátát nem lehet nekik adni... de nem tudom, hogy ilyenkor mit kell csinálni
2010. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
nekünk anno voltak nyulaink és csak fonnyasztott és szárított növényeket kaptak, mert különben felpuffadnak. Legalábbis ezt mondták nekem. Szerintem hívj fel egy állatorvost. Van ügyelet vasárnap is.
2010. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ilyen már az én nyuszimnál is történt. mi azonnal állatorvoshoz mentünk és még sikerült megmentenie. tüdőgyulladása volt :( ez másodjára is előjött, de ott már túl késő volt a segítség. :(
2010. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia! El fog hullani a kis nyuszika, mert nem tűri a fogságot ! Evett lehet, de nem tudod mindazt biztosítani amire szüksége lenne. Nyulászkodtam több tíz évvel ezelőtt,mintegy 800 anyanyullal, de vad csak hasonlít a házinyúlra nem közös az ősük, na de a lényeg lehet mire olvasod már nincs miről beszélni.
2010. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló a nyuszimmal. Azt mondta nagyon melege volt, és hírtelen evett, és ivott rá hideget.
2010. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A nyuszim él!És úgy néz ki semmi baja már!Lehet + ártott neki a körömlakk lemosó erős illata,v az h tnap nem kapott tejet!És nem bírta + emészteni a salit!
2010. jún. 7. 15:11
 7/25 Winner of Royal Hill ***** válasza:

A vadnyúl nagyon ritkán marad életben fogságban.

Nem akarlak elkeserítei,de nem fog megmaradni. Nálunk ugyanez történt. Evett,ivott,jól volt aztán egyik reggelre elpusztult.

2010. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fog megmaradni, kár érte...

Én még úgy sem tudtam felnevelni, hogy betettem a házi nyúl alomba, sajnos ezek VADÁLLATOK, és nem szabad zártan tartani.

2010. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A salátával óvatosan (= többet ne adj neki még véletlenül se). Nekünk két hörcsögünk pusztult el hasonló motoros tünetek közepette kb. 1 nappal azután, hogy salátát kaptak. Az okát nem tudom, a tünetek engem idegméregre emlékeztettek. El tudom képzelni, hogy valami vegyszermaradék lehetett, ami az emberben nem tesz (látványos) kárt.
2010. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek a rágcsálók elég érzékenyek, házinyulunk is pusztult el úgy, hogy elvileg nem érte a rovarirtó permet a "legelőjét". (Gyakorlatilag úgy látszik, mégis...)
2010. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!