Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicám elment itthonról,...

Lány cicám elment itthonról, vissza fog jönni?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem új helyre, egy város határába, 1km-en belül nincs is más lakóház. (egyébként nem kihalt hely) Lány cicámat egy kis kölyök kandúr mellé vittem át a házhoz, hogy ne legyen magányos egyikük sem. A lány cica itthon nem kereste a többiek társaságát, engem szeretett a legjobban. A kiscicával viszont szemmel láthatóan szeretik egymást, játszanak, meg tanítgatta a kiscicát. Ez így ment már vagy 4-5 hónapja, tehát már rég megszokta, sőt megszerette a helyét (itt sokkal jobb sora is van). Viszont ma először, hogy megvan Ő, nem jött elő, mikor haza értem. Egész nap nem láttam. :( Eddig mindig előbújt, ha meghalotta, hogy haza értem. Tüzel már egy ideje, és a kandúr persze még kicsi hozzá, tehát biztos cica szerelemre vágyik, és ezért tűnt el. De haza fog még jönni? Ugye haza fog? A hetekben akartam elvinni őket ivartalaníttatni, pont ezért... :(
2011. febr. 19. 18:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
Amúgy amit mondani akartál:nőstény vagy szuka macska és NEM LÁNY CICA!!!
2011. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó tökéletesen igazad van, csak ezek az elnevezések nem illenek egy ilyen kérdésbe. Mivel elég sokat foglalkozom kutyusokkal, ezért nekem nem áll a számra a szuka elnevezés, ha macskákról van szó. A nőstény az pedig egy elég tág elnevezés. Szóval a lényeg, hogy a nőstény macskára nincs egy olyan konkrét és barátságos elnevezés, mint a "kandúr", amivel szépen ki lehetne fejezni a nemét. Ez ugyanolyan dolog, minthogy az állatok nem meghalnak, hanem megdöglenek. Ugyanakkor a saját kis házi kedvenced halálakor nem fogod azt mondani, hogy megdöglött a Mirci, hanem azt mondod, hogy meghalt szegény. Nem de?
2011. febr. 21. 17:27
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igy járt : www.google.rs/search?hl=en&biw=1920&bih=942&q=döglött+macska&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=pvI0UcuED-TA0QXRwYH4AQ#imgrc=ZUOZY3BWktwfqM%3A%3BdIUg5z5K7VSGfM%3Bhttp%253A%252F%252Fblog.liderc.hu%252Fmedia%252F2008%252Fgatveder_03.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fblog.liderc.hu%252Findex.php%253Fitemid%253D651%3B570%3B233
2013. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!