Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon honnan lehet a legolcsób...

Vajon honnan lehet a legolcsóbban macskát szerezni? Ami persze szép és egészséges is legyen.

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék macskát. LÉGYSZÍ mondjátok meg.
2009. febr. 14. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az utcáról mentettem meg és teljesen egészséges cicát neveltem belőle :)

A másik megoldás hogy körülnézel a közeli menhelyeken.Esetleg olyan helyről szerzel cicát aki ingyen adja el.

2009. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Fajtisztát szeretnél vagy házimacskát?

Nekünk ha minden igaz, lesznek kismacskák(házi) tavasszal. Az első alom nagyon szép volt és egészséges cicák voltak :) Ha érdekel írj egy privit :)

2009. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én a menhelyről hoztam egy kiscicát.3 színű csodaszép kiscica.Már 1 éve nálunk van.Be volt oltva minden ellen,és 2000ft-ot adtam.Ő a család kedvence!:)
2009. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp azt ajánlanám, hogy menhelyről szerezz be egyet. Rengeteg kidobott, szerencsétlen sorsú cicus vár epekedve gazdira, és a menhelyek befogadóképessége sajnos korlátozott, így sokszor az elaltatás vár rájuk. És nagyon szép cicákat is találhatsz, általában csak az ivartalanítás vagy oltás költségeit kell kifizetni, de azt így is-úgy is rá kellene szánnod.

[link]

[link]

[link]

2009. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ajánlom, hogy menhelyről mindenképpen. Ez a legbiztonságosabb (márha megfelelő a menhely). Nekem utcáról van a cicám, de soha egy pillanatra sem bántam meg. A kutyáim közül egy menhelyről, egy sintértelepről, egy pedig az utcáról került hozzánk, egészségesek, gyönyörűek. A cicám is egészséges, szép. Szóval mindenképp menhely. Fajtatiszta egészséges, szép macskát pedig olcsón nem kaphatsz.
2009. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg érdekel, nézz be az nlc.hu-ra. Ott a fórumon éppen elajándékozna valaki egy ivartalanított cicust.

2009. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!