Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám, előkerülhet?

Eltűnt a cicám, előkerülhet?

Figyelt kérdés
8 hónapos kan cica. Soha nem szokott elmenni, most meg nem találom sehol, körbenéztem az udvaron, és az utcában itt, ott, csak már sötét volt, de nem találtam sehol, mi lehet vele? :(
2011. febr. 21. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés volt már, az esetek többségében a cica előkerült.

Azt tudom ajánlani, ha előkerül, és nincs ivartalanítva, vigyétek el. A Zöld Zebránál most van ivartalanítási akció.

Így megelőzhető, hogy a cica elkóboroljon, és más macskákkal összeverekedjen. Persze ezeken kívül még sok előnye van.

2011. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy előkerül miután talált magának egy nőstényt... tavasz van/lesz.
2011. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ó, nekem anyukám anno annyit mesélt arról, hogy volt 2 macskája, akik állandóan eltűntek, de a végén m,indig hazamentek. Remélem neked is hazamegy, ha nem, akkor csinálj plakátokat, hátha vki megtalálja.
2011. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szilvo79 ***** válasza:
remélem előkerül!nekem 4 éves kan cicám van.5 nap után jött meg.már sírtam idegességemben!de sajnos,mivel kan,ez van.vidd el ivartalanítani!
2011. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy előkerül. Érdemes lenne ivartalanítani!!!
2011. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésképpen mondom de az kandúr macska.A kant a kutyára mondják. Amúgy nem olyan biztos hogy visszajön. Nekem 2 kandúr cicám tűnt el, egyik sem volt ivartalanítva.

Szerintem ivartalanítsd a macskádat ha hazajön, a zöld zebránál most van akció. Azóta nem mennek el napokra mióta meg lettek műtve a macskáim. :) De remélem visszatalál a cicád :)

2011. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha hiszed és szereted őt nefélj, visszajön.
2011. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
még nem jött haza, nagyon félek hogy nem is fog. nem hiszem hogy nőstény cica után ment volna, az van a szomszédba is. körbejártam az utcákat, nem láttam sehol, hogy esetleg elütötték volna. :(((
2011. febr. 23. 15:53
 9/14 szilvo79 ***** válasza:
szia.mondom 5 nap után jött vissza az enyém.de volt már ennél több is,régebben.messze elkeveregnek ám.neten nézz utána,mekkora a territóriumuk.s ráadásul őrzik,a lány cicát,amíg tüzel.az enyém ezt csinálta.még reménykedhetsz!nagyon szorítok neked!
2011. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kiplakátolni a környéken az eltűt cicát. Nekem is volt, hogy elcsavargott, 2 hétig kerestük, végül plakát segítségével lett meg.
2011. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!