Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kan vagy a nőstény macska a...

A kan vagy a nőstény macska a barátságosabb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Emberrel mindkettő ugyanolyan barátságos. A többi cicával talán a nőstények picit simulékonyabbak.
2011. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, ez neveléstől függ, de a kanok hajlamosabbak az agresszivitásra.DE ma már ki lehet herélni :)
2011. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú és egy lány cicám.Amíg a lány nem volt ivartalanítva addig ő magának valóbb volt mint a fiú,aki folyton bújt.Most a lány bújósabb,szelídebb mint a fiú cicóm,de őt még nem ivartalanítattuk,remém utána ő is szelídebb és bújósabb lesz.
2011. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kijelenteni. Évekkel ezelött odaszegődött egy kanmacska hozzánk először próbáltam elzavarni majd egyszer csak odamentem hozzá és megsimogattam elképesztően barátságos lett el se hittem hogy annyira szelíd lett egy pillanat alatt, hosszú évekig etettük.
2011. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy kan macska... ez nem kutya ott van kan.

A macskáknál van kandúr meg nőstény! Estleg vidéken még Bak macska kifejezést használják rá!

Egyébként a kérdésre válaszolva a nőstény cicák simulékonyabbak, ragaszkódobb!

2011. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő. A nőstény sokkal barátságosabb.
2011. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahány macskatartó, annyi vélemény. Egy szakkönyv szerint a herélt kandúr a legbarátságosabb. Egy tenyésztő szerint a nőstény. Nekem két iszonyat bűbáj kandúrmacskám van, meg egy öreglányom, aki rámfúj, és ráüt a lábamra ha elmegyek mellette. Megsimogatni természetesen nem lehet. Hozzá kell tenni hogy eészségügyi okok miatt nem lett ivartalanítva (nem lehet altatni májprobléma miatt...)

Tehát én biztosan azt mondanám hogy a herélt kandúrok a barátságosak, de nem mondom, mert az igazság az hogy macskája válogatja. És minden gazdi a saját cicájából indul ki, aki csak egy a sok közül. Mindegyik önálló személyiség, teljesen mindegy hogy kandúr-e vagy nőstény.

2011. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nagyon sok cicám volt már, nőstény és kandúr is, egyik se volt ivartalanítva, én úgy vettem észre, hogy a fiúk okosabbak, de persze makacsabbak is.

a fiú cicáimnak meg tudtam "tanítani", hogy mit szabad, és mit nem, a lányoknál ez nem ment.

2011. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Talán azért nem ment mert buta vagy hozzá. Legalábbis a kommentedből az derül ki. Na húzás a macska témakörből, ne égesd magad.
2011. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a kan mert a nöstény mindig ordít
2011. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!