Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg igaz, hogy a trikolor...

Tényleg igaz, hogy a trikolor macska mindig nőstény?

Figyelt kérdés

Kerestem mindenhogy,de egyetlen cikket találtam erről,az sem volt túl tudományos.Tudja valaki?Esetleg linkelne hozzá cikket?Én csak ezt találtam.

[link]


2011. aug. 18. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy általában a háromszinű macskák nőstények, csak nagyon ritka a him...
2011. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
azt is mondták sokan,hogy vöürös macska csak kandúr lehet,na ezt az én macskám megcáfolta,sötét vörös és nőstény
2011. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem értek a macsokhoz nagyon, de amikor a talált macsunkat vittük dokihoz, a színéről megmondta, hogy lány - szürke cirmos vagy milyen...
2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdés már itt is volt, ha jól emlékszem, perzsamacskákra vonatkozott. Nézz utána itt!
2011. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem sokkal lettem okosabb,de köszönöm.A perzsásat meg megkeresem.
2011. aug. 18. 15:19
 6/17 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam, már ez is hivatkozik egy hasonló kérdésre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1625014-az-i..

2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én úgy tudom igen egy tenyésztőtől hallottam.És valóban mert ott a himalája kiscicáknál ez alapján meglehetett állapítani hogy lány-e vagy fiu :P
2011. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ugyanis a vörös és a fekete szín is X kromoszómán öröklődik, ezért ugye normális esetben csak nőstények esetében jelenik meg a kettő egyszerre. Kandúroknál akkor, ha XXY kromoszómája van (nagyon-nagyon ritka rendellenesség), viszont ebben az esetben az állat mindig steril.
2011. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
77%
Nekünk volt egy nőstény cicánk ő is tarka volt és a lánya is tarka:D Fiúcicánk nem volt soha tarka
2011. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. aug. 18. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!