Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy barátom macskáját most...

Egy barátom macskáját most herélték ki, és a srác nagyon sajnálja, szarul érzi magát emiatt. Hogyan vigasztaljam meg?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy a macska ezt nem úgy fogja fel, meg tovább fog élni, nem lesz miatta vízbe fojtva más házaknál a felesleges alom, stb. stb. De nemigen hatott. Nagyon a szívéhez nőtt a macska, és a szülők erőltették az operációt. Még csak meg se várták a macska ivarzását, így a haverom nem láthatta, milyen szar is egy ivarzó macskával egy lakásban.
2011. febr. 22. 23:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha szegény fiú egy kandúrnál ennyire maga alatt van, mit tenne egy nőstény macska esetében? A macskát sajnálja, vagy saját magát??? Hány éves?
2011. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén. Majd túl éli.

Ne haragudj, de milyen pasi az aki ezen siránkozik? Nekem lakásban tartott lány cicám van. És 2 hetente rájött anno a tüzelés. Na ha egy olyan éjszakát végig hallgatott volna azt hiszem magától vitte volna el a cicát ivartalanítani!!!

Meg ha ki tud szökni akkor összeverekszik más cicákkal és esetleg a szemébe kapnak, tályogos lesz a lába, valami nősténytől összeszedhet bármi nemi uton terjedő betegséget! Így ez a veszély már nem áll fennt! És a cica sem fog a falnak menni, mert nincs kivel párosodnia!

2011. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
22 éves. Egyáltalán nem egy anyámasszonykatonája, vagy valami, normális srác, aki szereti a kisállatát. Én egyáltalán nem vetem meg azért, mert sajnálja a macskát. Ebben az egyben lehet, hogy téved, de összességében szerintem szép, hogy ennyire szeret egy állatot (ez nem csak a sajnálatban nyilvánul meg). A barátnője is imádja ezért, hogy ennyire macskabarát. Érveket szerettem volna, hogy mivel vigasztaljam meg (ezeket köszönöm is), nem azt, hogy leosszátok.
2011. febr. 23. 15:36
 14/18 A kérdező kommentje:
Az enyém nőstény, és anno én is sajnáltam. :( Persze utána megvigasztalódtam, de nagyon szép macska, és néha belegondolok, milyen gyönyörű kölykei lennének (egyszer se voltak neki)
2011. febr. 23. 15:38
 15/18 anonim ***** válasza:

Az a különbség, hogy ő azért akar szexelni, mert az de milyen jó és élvezet. Ezzel szemben a macskára rájön egy évben kétszer, hogy de krva jó lenne a génjeit tovább örökíteni, más kérdés, hogy az jó-e vagy sem. A macska egy két éves gyerek értelmi szintjén van, nem tudja, hogy dugni jó, meg lehet olyat akarni, nem tud különbséget tenni a között, hogy most akkor ő már többet nem akar. Ha nem akar, eszébe sem jut, akkor miért is lenne neki szarabb, mikor nem is tud a kis kellemetlenségről, ami évente kétszer rátör?


Amúgy ezzel a nem természetessel hagyjuk már. Még ha az erdőben lakna a macska akkor érteném, de ott tartj a szobában, főz neki/konzervvel eteti, párnán alszik és akkor itt álszenteskedik, hogy természetesség.

2011. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy még az erdőben lévő vadállományt is ritkítják, nehogy túlszaporodjanak.
2011. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, a műtéttel éveket adott a cica életéhez. Ma már azért élnek a maccsok akár 17-20 évet is, mert ivartalanítás van és jó minőségű étel, orvosi felügyelet.
2011. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mára már olyan lett a macska, mint volt, nem kómás már, teljesen jól van, meg beszélgettünk egy kicsit, mondogattam azokat is, amiket írtatok, és megnyugodott, hogy tényleg ez volt a legjobb :) Köszi a válaszokat!
2011. febr. 23. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!