Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik ivartalanítási technika...

Melyik ivartalanítási technika a jobb a nőstény cicánál?

Figyelt kérdés

Két féléről is olvastam.Az egyiknél csak a petefészket távolítják el,a másiknál pedig a petefészkekkel együtt a méhet is. Arról viszont nem találtam infót,hogy melyik miért lenne jobb. Ti erről tudtok valamit?

(6 hónap körüli cicáról van szó,és mostanában szeretnénk ivartalanítani)

Köszi


2011. márc. 3. 11:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van egyenes arányban a macska egy emberrel/ gyerekkel? Nem is értem... Ez segít a cicának abban,hog ne örüljön meg, ha csak lakásban van. az meg, hogy mennyi kiscica van a menhelyeken az is az ember hibája. a magad fajtáké. téged meg a gyerekeidet kellene 1 napra bezárni vagy olyan körülmények között tartani. Megnézném azok után is ez lenne-e a véleményed... Mondjuk az emberek között is van aki szaporodik mint a nyulak.


Nekem van 1 nőstény cicám, aki nincs ivartalanítva és megörülök mikor tüzel. Mivel perzsa egyértelműen nem engedem ki!!! Mivel nincs melóm és a segélyem édes kevés, így most nincs lehetőségem dokihoz vinni... De várom a napot mikor ezek a tüzelési 'gondok' megszünnek...

2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!