Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ido, amig meghal a...

Mennyi ido, amig meghal a cica, ha merget evett?

Figyelt kérdés
Az a gyanum, hogy tenyleg merget evett..3.napja nem eszik,nem iszik, csak fekszik. Adtam neki szen tablettat, hogy szedje fel a merget, ha tudja..Olvastam, hogy verzik a cica, ha merget evett.
2009. febr. 18. 12:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ha mindenki ilyen nyögvenyelősen fordul állatorvoshoz a cicájával a környéketeken, nem biztos, hogy az orvos hibája, ha mindegyik meghal a kezei között. Talán időben kellene menni!
2009. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicussal??
2009. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Bárhol is van jó állatorvos, vidd gyorsan oda hozzá. És ha legközelebb ilyen van rögtön adj neki tejet, ha més nem fecskendővel vagy cseppentővel, és persze rögtön irány a doki. Szurkolok a cicádnak!
2009. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvos, ha mást nem akkor másik orvos, ha a tietek hülye. De ha valóban mérget evett, akkor biztos baromi fájdalmai lehetnek, és azt nem akarhatja senki a saját cicájának.
2009. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azért nem vitted el orvoshoz, mert nem elég jó? És egy másik?



Ha mérget evett, és még aznap, vagy rövid időn belül kimosatod a gyomrát, nagy valószínűséggel nem lesz baja. Itt most vagy keveset evett, vagy más a baja. Ha más a baja, akkor nem biztos, hogy meg fog oldódni.Lehet, hogy tudna segíteni, lehet, hogy egy olyan betegségről van szó, ami gyógyszerrel nem nagy cucc, de viszont anélkül belehal.



Nem hibáztatnád magad, ha szegény elpusztulna? Mert hogy nagyrészt te tehetnél róla, az valószínű.

2009. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Sziasztok!am az én cicám is meghalt,mert nem vittük el orvoshoz. mai napig okolom magam ezért,pedig pénzem sem volt rá.szüleim,meg megmondták,hogy nem hajlandóak kifizetni.nem mindenki teheti meg ezt.most tesóm cicusa beteg (az én cicusom tesója)tegnap mozogni se tudott(le volt merevedve),és ma se evett se ivott és széklete sem volt.de kaptunk egy elég szokatlan gyógyszertippet és ki is próbáltuk tegnap!ma délután kimentem,(azt hittem,hogy már meghalt,mert még délelőtt is halálán volt)és azt láttam nincs a helyén, a tálkájából hiányzik a kaja,és széklete is van :D ott várt az ajtó előtt,igaz még mindig dülöngél.a gyógyszer am pálinka.4 centet adtunk neki.
2011. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
am azt még hozzátenném,hogy nem biztos,hogy megmérgezték a mi cicánkat,habár én arra tippelnék.am a májnak nem tesz jót az alkohol főkép,ha megmérgezték a cicust,de az biztos,hogy a miénk így maradt meg
2011. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nekem is az a gyanúm, hogy megmérgezték az egyik macskát, amelyiket gondozom. Valamelyik szemét vénasszony a szomszédból. Az a gyanúm. Pár órája már ki se mozdul a dobozból és már tegnap se volt étvágya. Ma se evett semmit.
2013. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy megeszi a patkánymérget, néhány napig semmi gond majd megmarja egy másik macska akár csak egy picit is és egy napon belül elcsepeg a vére. Az én macskám így pusztult pont most. Rohadt szemét G. szomszéd szétszórta a telkén a granulátumot.
2021. júl. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!