Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele? Egész...

Mit csináljak vele? Egész éjjel nyávog.

Figyelt kérdés
Cicánk egész éjszaka keservesen nyávog. Voltunk orvosnál, egészséges. Ivartalanítva van. Ha éjjel rákezd, szólok neki, kicsit simogatom, aztán elmegy, kezdi elölről. Korán kelünk, megyünk dolgozni. De már ha napi 3-4 órát alszunk csak tőle. Kizárni nem akarom, mert az neki se jó, meg csak hangosabban csinálja. Sokat foglalkozunk, játszunk vele. Nem értem mi lehet a baja. Van valami ötletetek, hogy mivel hallgattassam el?
2011. márc. 7. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mióta van nálatok?
2011. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Pisil rendesen?
2011. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerelmes.
2011. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1 éves. 3-4 hetes kora óta. Persze, pisil, kakil, eszik, iszik, alszik rendesen. És nappal szinte alig hallom megszólalni. Csak éjszaka tisztel meg minket ezzel. Igazából, ha akarnám sem tudnám elzárni, mert nem olyan a lakás.
2011. márc. 7. 23:10
 5/23 anonim ***** válasza:
mikor lett ivartalanítva?
2011. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tom mester ***** válasza:
Tavasszal ez természetes a macskáknál.
2011. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Régen. Amikor elkezdett tüzelni. Igazából arra gyanakszom, hogy honvágya van. 4 napot voltunk vidéken édesanyáméknál. Hát az nagy ház, sok állat, kutya, cicák, nyulak. Mi viszont panelban élünk, ahol egyedül van. Lehet, hogy visszavágyik? Igazából ettől még nem oldódik meg a dolog. Hogyan vegyem rá, hogy ne ordítson?
2011. márc. 7. 23:13
 8/23 anonim ***** válasza:
Van egy olyan "betegség", hogy krónikus nyávogás. Az én cicám ezt produkálja, ha gondolod keress rá, bár nem hiszem hogy ez lenne a problémája. A cicákat egyébként nem jó hurcolászni, ha elutaztok pár napra, keress valakit aki eteti és játszik vele addig!
2011. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ordítós macskám. Éjjel-nappal, nem lehetett elhallgattatni. Szégyen ide vagy oda, rávertem párat a seggére és alaposan leszidtam. Utána tudott viselkedni. Néha még most is rákezd, akkor seggre verés, szidás és hetekig megint csend van. Nem túl szép megoldás, de nem tudtam jobbat kitalálni és a cica se haragszik érte, mert ugyanúgy bújik. :)
2011. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

23.20

Lakásra, állatokra mentünk vigyázni. Nem bízom meg senkiben, hogy normálisan tud rá vigyázni, egyetlen ember aki igen, az az édesanyám, akinek ugye vigyáztunk a házára.

2011. márc. 7. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!