Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb hány kiscica születik az...

Kb hány kiscica születik az első vemhesség során?

Figyelt kérdés
Olyat is hallottam, hogy az elő vemheségnél nem lesznek normális kiscicák, ez mennyire igaz?
2009. febr. 19. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nem kell szülnie!!!

jézusom,ekkora idiótát,és ez állatorvos...


a doki azért javasolta,h szüljön egyzser,mert akkor kitágül/megnő a méhe és könnyebb lesz neki kivenni..

tehát nem jó szakember,mert aki rutinos az nem mond ilyen hülyeségeket és a sosem szült macskákat is ki tudja pakolni...


sürgősen keress egy másik dokit!!!


a szülés,kölyöknevelés nagyon megterhelő,akár bele is halhat a cica.

és a párzás kifejezetten fájni fog neki,egy furcsa visító hangot fog kiadni közben,mert a hím macska péniszén apró tüskék találhatók..


minek még több keverék macska,könyörgöm tele vannak az utcák,menhelyek velük!!!


mind két kutyám ivartalanított lány,sosem voltak kölykeik,és utcáról is rendszeresen mentek macskákat,akiket rögtön ivartalaníttatok(tehát sosem szülnek!!!)és teljesen egészségesek...

az előző macskám 6 hónaposan ivartalanítva lett és 16 évig élt...


a dokid pénzéhes is rendesen,mert egy szép összeget lehet elkérni a féreghajtássért,oltásokért,viszgálatokért,amik a szüléssel járnak,plussz utána még ivartalaníttatod is,az is szép összeg..


egyébként a macskáknál rengeteg nemi betgeség van,amiket egy pározatásnál pillanatok alatt összeszedhet és nagy részük gyógyíthatatlan(pl.macska AIDS..)


Amerikában bevett szokás az állatok ivarérés előtti ivartalanítása...


NEM KELL SZÜLNIE,EZ EGY TÉVHIT!!!!

nézd meg az interneten,írd be a google-bA,hogy egyszer szülnie kell macsa...

2009. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nekünk szövetkezni kéne. (: Rám is tapadnak a kóbor cicák, írj, ha gondolod.
2009. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi a valszokat, hasznos dolgokat mondtok nekem..
2009. febr. 21. 13:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!!!

ne hagyd,hogy szüljön,ivartalaníttasd,az előttem kommentezők már leírták,hogy miért!!

Amerikában8én éltem ott!!)ez már több éve bevett szokás(az állatok ivarérés előtti ivartalanítása..)és csak pozitívan hat a cicádra,majd meglátod!

2009. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat...igy maris jobban erzem magam!!:D
2009. febr. 21. 19:33
 16/18 anonim ***** válasza:
szia az én kiscicám 1 évesen fialt és 3 kiscicája született nagyon okosak és élénkek én is kérdeztem állatorvost és azt javasolta hogy jó ha legalább egyszer fial a cicaés csak utána lesz megműtve .
2009. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10 hósan lett 6 ici-pici cicája. Szegénykém.
2010. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 niko1010 válasza:
Hát kb. 2-6 db de nálunk 7-et fialt! Ez változó! ;)
2014. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!