Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? Mérgezés?

Mi lehet a baja? Mérgezés?

Figyelt kérdés

Nem volt meg 2 hétig a 8 hónapos cicusom. Szombaton jött haza, lefogva, akkor evett tejet, meg még tegnap is egy kicsit meg kitekettot, de tegnep este meg ma már nem akart enni, meg rossz a kedve, folyton csak fekszik. De ha simogatjuk dorombol, meg hízeleg is.

Lehet hogy megmérgezték?

Vagy csak rossz a kedve mert esetleg be volt zárva valahova 2 hétg, és kaja sem lehetett neki?

Állatorvoshoz holnap esefelé tudom elvinni, ha minden jól megy.


2011. márc. 15. 09:38
 1/3 A kérdező kommentje:
*lefogyva
2011. márc. 15. 09:48
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem csak utalja a kitekatot.

te sem ennel szivesen tesco value gazdasagos etelt.

2011. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen vidd el szerintem ha nem akarsz kockáztatni,bár nekem is volt ilyen de pár nap után elmult és jobban lett de én is megijedtem... ilyen állatokkal foglalkozó oldalon olyant is olvastam a dorombolásról hogy van hogy tudja a macsek hogy meg fog már dögleni,de dorombol mert a szeretett gazdáját akarja nyugtatni vele.
2011. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!