Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék? (Kérdésed túl...

Mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ma áttörölgettem a táskámat és kitettem száradni az udvarra,elmentünk a párommal kutyát sétáltatni és mire vissza jöttünk egy kóbor macska(valószínűleg a szomszéd nőé volt,aki szinte gyűjti őket :s)lepisilte a táskámat ás most borzalmasan büdös!:S:S

Mit tehetnék vele hogy ne érezzem?

Ki mosni nem tudom mert lakk!:S

Próbáltam domestosos ronggyal át törölni de nem segít!:S

Miért ilyen b*uzik a macskák?


2011. márc. 17. 15:37
 1/5 tetris ***** válasza:
A kandúrpisánál nagyon kevés büdösebb dolog van. A szag napokig, hetekig is megmarad. Annyit lehet tenni, hogy kint hagyod levegőzni, aztán egyszer majdcsak eloszlik a szag. De arra vigyázz, nehogy megint megjelölje a táskádat, amíg levegőzteted.
2011. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nehogy már a macskák tehessenek arról,mert te kint hagyod a napon száradni anélkül hogy ránéznél :SS A macskák nem b*zik ,nem tehetnek róla,hogy jelölgetnek. További jó macskapiszkálást :)
2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma 15:42!

Ne hogy már ú egy macska szabja meg hogy mit teszek ki az udvarra és mit nem!:S

Bocs hogy nem ültem kint egész nap a táskám mellet,ugyan is gondoltam hogy az a b*zi macska egy félóra alatt nem szúrja ki a táskámat és pisili össze!:S

De nem fogok egy macskással vitázni!

Világ életemben kutyás voltam,utálom a macskákat épp ezért!:S

Ja és ha nem tudsz a kérdésre válaszolni inkább tartsd meg a véleményed magadnak!:S

Kedves első,köszi a választ te legalább átérzed a helyzetem!:)

Kint van a táska azóta is hátha segít rajta!:S

Várom a további ötleteket!

2011. márc. 17. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A cica nem lehet b*zi, ha jelölget. :D

Náluk ez egyébként nem szemétség, hanem a kandúroknál természetes ösztön, és tényleg elég kellemetlen, mert makacs, és irtó büdös szag. Sajnos mindent megjelölnek, főleg ilyenkor tavasszal, mert minél erősebben jelezni akarják a területük határait, a többi cica számára - akik meg mozgásban vannak a párzás miatt.


Ha sem beáztatni, sem mosni nem tudod, akkor tényleg a szellőztetés az egyetlen mód. Ha be tudnád áztatni valamiképpen, az sokat segítene. De ha nem, akkor tényleg csak a friss levegő segíthet. :(

2011. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogj egy vattát, áztasd be ecetbe, és tedd bele a táskádba, estelg zárd be a táskát ecetes vattával együtt a bőröndbe. Ez a legjobb szagtalanító. Egy barátnőm bőrkabátját szagtalanítottuk így, miután három hónapig abban válogatott halat napi 8 órában. Azt hiszem 2-3 napot volt összezárva a kabát az ecetes vattával (vagy vattákkal) utána kiszellőztettük az ecet szagot, és olyan volt, mint új korában. Csak a szellpztetésnél vigyázz, nehogy megint belepisiljen :)
2011. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!