Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek szőrhullás ellen?

Mit tegyek szőrhullás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az én cicámnak nagyon hullik a szőre.Pedig Brit rövid szőrű.Unok már mindennap takarítani a semmiért...Akartam neki fésűt venni de nem tudom miet kellene mivel rövid szőrű.Szeretném kérni olyan fésű neveket amit Googlen is megnézhetek.Előre is köszönöm!
2011. márc. 26. 20:18
 1/4 anonim válasza:
Szőrteleníttesd IPL-lel a cicust :)
2011. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem foltokban hullik akkor feltehetőleg egészséges szóval nem sokat tudsz tenni. Etesd jó minőségű étellel, esetleg vitaminokkal. Van egy olyan fésű, hogy Furminátor. Nagyon drága, de azt mondják egy "csoda" és megéri. Nem tudom, hogy egy rövidszőrű macskára mennyire jó.
2011. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Furminator tényleg pokoli drága, inkább kozmetikusok használják. Én ilyet vettem, tökéletesen megfelel rövidszőrűhöz:

[link]

2011. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a már előbb emlegetett Furminátor fésűm van és egy brit cicám. Rengeteg szőrt tudok kifésülni a bundájából és nagyon jó érzés hogy a nagy szőrcsomót egészében kidobom. Minő megkönnyebbülés. És ikeában kaptható ragacsos hengerrel szedem le az ülőről azt a kevés szőrt amit elhullajt. Úgyhogy a fésű megéri az árát. Bár én külföldön lakok de neten vaterán akárhol be lehet szerintem szerezni már olcsóbban otthon is. Én 2500 ft-ért jutottam hozzá.
2011. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!