Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza szeretném vinni a cicám,...

Haza szeretném vinni a cicám, vonaton utazna! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy ne nyávogjon, ne pisiljen, ne kakiljon!

Van valami nyugtató, ami 4 órát kibír? Vag ilyet ne tegyek szegénykémmel!


köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 27. 20:01
 1/9 anonim válasza:
rakd bele vmi dobozba és rakj bele vmi puha párnát meg amivel elfoglalja magát.
2011. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam, de attól még megijed, nyávog, puki, kaki, pisi... És örökmozgó.
2011. márc. 27. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak két órát vonatoztam cicával,de semmi gond sem volt vele. Amikor nyávogott, dobáltam be neki szárazeledelt, amit benyalábolt. Egy régi pulcsit tettem alá+nem használatban lévő törölközőt és arra pisilt... Egyébként én direkt megvártam, hogy meglegyen a kaki - nagyjából ugyanabban az időben szokta minden nap,így ilyen gond nem volt. Vizet is tudtam neki csempészni,amikor nem arra járt a kaller, szóval nem volt vele gond. Nem félt a vonattól se, időnként felemeltem, hogy nézelődjön...:)
2011. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én régen rendszeresen utaztam macskával 3,5 órákat. Nálunk annyi volt a gond, hogy a dobozban végig vinnyogta az utat, ezért vettem neki hámot, meg megkérdeztem aki mellé ültem, hogy szereti-e a macskákat, aztán szépen hámmal kivettem. Eszébe nem jutott sehova vécézni soha az almon kívül, úgyhogy én ezzel a kérdéssel nem foglalkoztam, visszatartotta míg odaértünk.
2011. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De tényleg nem fog bepisilni, bekakilni? Viszem én is a hámot!
2011. márc. 29. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély, hogy a boxán kívül bárhol találna olyan nyugis helyet amit alkalmasnak ítél a pisilésre. Meg ahhoz azért szagok is kellenek, hogy kiváltság az ingert, stb.
2011. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor gyógyszert (nyugtatót), semmiféleképpen ne adjak neki?
2011. márc. 30. 09:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szerintem.
2011. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az állatok nem szeretnek maguk alá piszkítani, szóval minden bizonnyal ki fogja bírni. Azért utazás előtt ne tömd tele kajával...
2011. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!