Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinàlja ezt?...

Miért csinàlja ezt? Halàlra rémìt!

Figyelt kérdés

Tegnap volt az ivartalanìtàs plusz kapott egy mikrocsippet a nykàba a bal oldalra... Egész eddig nem volt semmi baj, de most komolyan leizzadtam...

Délelôtt vettem észre, hogy kicsit ràzogatja a fejét, telefonon asztmonda a doki, hogy ez még lehet az altatàstòl... De mostanra ùgy kaparja az àllàt, hogy csomòkban jôn ki a szôre... és a fejràzogatàs olyan mintha valami megszàllnà és nem is ô lenne... komolyan halàlra rémìt! Màsnak tapasztalat? Ez sûrgôsségi eset?


2011. márc. 29. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs, nem cseten vagyok.. azt mondta a ....
2011. márc. 29. 20:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
zavarhatja a csip. meg kéne nézetni orvossal.
2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jesszusom szegény állat :(((

azonnal vidd el állatorvoshoz, időpontot sem kell kérned ez sürgősségi eset!!! ha magára hagyod szenvedni bele is pusztulhat!!!


ha még nem vitted volna el:


íme s.o.s. állatorvosi szolgálat száma:

6-22 : 0620/6696042

22-6 : 0630/7227893



sajnos nekem nagyon rossz tapasztalatom van, az én kiskedvencem elpusztult, mert vártam egy napot az orvossal, lehet,hogy ő sem tudott volna vele mit csinálni már, de legalább nem vergődött volna egész éjszaka kínjában, hanem elaltatja,hogy ne szenvedjen :(

persze, talán nem ilyen súlyos a helyzet, de mindenképp vidd el nagyon hamar orvoshoz , ha másért nem ,hogy megnyugtasson!!

2011. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kûlfôldôn vagyunk, Pàrom még mindig dolgozik és vlsz lemerûlt a telefonja, de amint hazaér megbeszéljûk mit tudunk tenni, most itt alszik az ôlemben és nyugodt.. de szerintem ha felkel akkor ugyanez lesz, szòval nem keltem fel amìg egyedûl vagyok... Irjatok még, de feleslegesen ne rémisszetek mégjobban halàlara, légyszi!! Amùgy sajnàlom a cicàdat, remélem nem a mikrocsippbe halt bele ...
2011. márc. 29. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

A chip semmi gondot nem szokott okozni az állatoknak, chippeltettem már párat.


Ivartalanítás után nálunk is volt ilyen fejcsapkodás, rángás, sőt ilyen fél testből rángás is. Rosszul nézett ki, de nem lett semmi baja szerencsére.


Én ha valami gyanúsat észlelek akkor telefon a dokinak, aztán vagy megnyugtat, vagy behív.


Hagyd aludni, és ha az állát piszkálná, akkor próbáld lefogni kicsit a mancsát és megnyugtatni. MEg persze beszélj az állatorvossal.

2011. márc. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a 2.vagyok, máig nem tudom mibe halt meg,hiába történt már 6-7 éve,még mindig nagyon rossz, nagyon nagyon vigyázni kell rájuk és meggondoltnak lenni, én ezt szűrtem le belőle.. :(


hogy van a cicus?

2011. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, kôszi a kérdést jobban van..; ez a tûnet teljesen elmùlt, még aznap este felhìvtunk egy sûrgôsségi szàmot, ahol azt mondtàk, hogy ez lehet normàlis is, de ha nem mùlik el, akkor vissza kell menni, mondanom se kell és nem aludtam, de a cicu màr el is felejtette, azòta sincs semmi, csak ez a hûlye kôtés nem jôtt még le... Részvétem a cicàdért.. :(
2011. ápr. 3. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!