Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinàljak hogy ne...

Mit csinàljak hogy ne büdösödjön a macska alom, egész héten?

Figyelt kérdés
ven egy cicàm,a wc vagyis alom az erkélyre van téve.naponta kiszedema kakit,meg ahol pisi volt,és egy zacskoba gyüjtöm,aminek a szàjàt bekötöm.a baj hogy itt ahol vagyok,csak heti 1 alklommal viszik el a szemetet,igy egész héten tàrolnom kell az ürüléket,és nagyon büdi,hiàba a zacsi zàrva van.nem is kertes lakàsba lakok,hanem panelba.mit csinàljak?
2008. júl. 2. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én természetes, faforgácsos almot használok, mert így az ürüléket simán kiveszem lapáttal az alomból és lehúzom a wc-n.
2008. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

A kakit kiszeded lapáttal és wc-n lehúzhatod, de a pisivel nem tudsz mit kezdeni, gyűjtsd és naponta vidd le a szemétbe, faforgácstól még büdösebb lesz én úgy vettem észre, meg a macska jobban szétszórja mert a talpára ragad.


Egy ismerősöm pedig úgy oldotta meg, hogy a macskáját a rendes wc-re szoktatta. De azt még kicsi korban kell, ha nagyobb akkor már nehéz. csak egy rács kell a wc-re hogy ne essen bele a macska, de az ürülék átférjen rajta. Persze lehúzni nem fogja maga után:D

2008. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még nem hallottam faforgàcsos alomrol,nem magyarorszàgon vagyok,nekem olyan alom van mint ha pici kavicsik lennének cementböl.azonnal kilökni nem tudom,mert itt ahol lakok,gyüjteni kell a szemetet egész héten a lakäsba,és csak 1 alkalommal vszàllitjàk el.(a kukàsszàk nagyon dràga,tehàt csak félig megtelve sem tudom kidobni.
2008. júl. 2. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsivel több pénzt rá tudsz szánni, akkor ajánlom a szilikagéles almot (kristályos, vagy gyöngy-alom), mert jóval erősebb szag-és nedvszívó hatással rendelkezik, mint a hagyományos, így ritkábban kell cserélni. 1000 ft körül van egy zacskó, az van ráírva, hogy egy hónapra elég, ami azért túlzás, de tény, hogy sokkal hatásosabb.

A kakit viszont valóban húzd le a wc-be.

2008. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket mindenkinek,különösen aki a gyöngyszerü almot ajànlotta(ezt màr làttam,csak nem mertem probàlni)mostmàr àtfogok térni arra hàtha bevàlik
2008. júl. 2. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg vehetnéd egy külön szemetest ennek, ami rendesen zár és abba pakolnád zacskókkal a cuccot, amit pedig kint tartanál az erkélyen, így nem lesz büdös.
2008. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en is kulfoldrol meg panelbol. ne huzd le a wcn, mert a macska alom olyan mint a cement ugy b fog dugulni a wcd hogy ihajj. mi mar megjartuk. nalunk lehet kapni olyan cica szemetest ami vakumosan zar. olyan mint egy doboz. beledobod azt kesz. de amugy ha veszel egy dobozt kivagod az erkelyre az tutira megoldodik. ja meg nekem nem jott be az a kristalyos illatos vacak.
2010. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%
Minden további nélkül le lehet húzni a wc-n, semmi baja nem lesz tőle! Évek óta így csináljuk és soha semmi gond nem volt vele. (Szilikonosat használunk)
2010. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!