Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tetovàlàst csinàltassak ès hovà a szerelmem jegyèül?

Figyelt kérdés
Pàrommal 5 ève vagyunk együtt ès szeretnèk valami tetovàlàst mellyel bizonyitom neki hogy sosem felejtem el ès hogy örökké bennem fog èlni és persze hogy mennyire szeretem. Gondoltam màr valamilyen formában a monogramjàra vagy valami szimbólumra vagy esetleg latin szövegre. Ja ès 23 éves nö vagyok.
2011. okt. 9. 20:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A popsi felett egy picit tetováld azt hogy öt percesek kíméljenek. :D
2011. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Talán ne csináltass semmilyen tetoválást. Talán hagyd a p i cs á b a az egész tetkó témát. Nézd meg, Angelina Jolie is hogy járt...

A szerelmet nem egy tetoválással kell kifejezni...

2011. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Volt egy kis törès a kapcsolatunkban nemrég de tuléltük ill több mint egy éve távkapcsolatban élünk de est is átvészeljük, ezért is kèszülne. Továbbá tényleg komolyan gondolom hogy SOSEM FELEJTEM EL
2011. okt. 9. 20:50
 4/30 anonim ***** válasza:
És mondtam, hogy ne gondold komolyan? Mindössze arra céloztam, hogy az igaz szerelmet mással is ki lehet fejezni, mint egy tetoválással...
2011. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Várom a további ötleteket... Valakinek valami tuti ötlet? Olyan lenne jó amit csak ketten értünk igazán, persze lehet benne szív vagy ilyesmi, de a konkrét jelentését csak mi tudnánk.
2011. okt. 9. 21:55
 6/30 anonim ***** válasza:

Tetkónak akkor van értelme, ha egyedi és eredeti. De ezt nektek kell kitalálni. Mi nem tudunk olyat mondani, amit csak ti ketten értetek... Beszéljétek ezt meg a pároddal, mert azért az is fontos, hogy ő mit szól hozzá, tetszene-e neki. Együtt találjátok ki, hogy mi legyen és hol. A hol?-ról még a tetoválót is meg lehet kérdezni, elvégre ő a szakember. :)


23/l

2011. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

normalis esetben barkit batoritanek hogy csinalja meg ha vagyik ra....

de szerelmes tetkot soha nem szabad,

2011. okt. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, de még mindig várom az ötleteket. A szerelmes tetkóval kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy ha esetleg (ne adja Isten) szétmennénk, akkor is valamilyen szinten ő örökké bennem élne, mert azért az eddig eltöltött 5 évet nem tudnám úgysem kitörölni az emlékeimbők, és ezáltal nem bánom, ha a bőrömről sem... szerintem semmiképp nem bánnám meg.

A párom egyébként már tud róla, hogy én ilyesmit szeretnék, csak az a baj, hogy konkrétan elképzelésünk egyikőnknek sincs nagyon... Azt talán tudom, hogy a tarkómra szeretném. Egyébként jól tudom, hogy a "Semper et perpetuum" latin szöveg azt jelenti, hogy mindig és örökké? Pl. ez is tetszene ez a szöveg, csak talán még valami szimbólum is kellene hozzá...

2011. okt. 10. 09:33
 9/30 anonim ***** válasza:
Én két egymásba fonódó szívet csináltatnék, alatta azzal a latin szöveggel, amit írtál.
2011. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg jó ötletnek tűnik, mert nagyjából mindenki sejti, hogy miről van szó, de azért a latin szöveget nem minden ember tudja elolvasni... A két egymásba fonódó szív is jó ötlet. Nem tudnál valami linket küldeni, ahol valami szép van? Én egyébként a kelta szív szimbólumra is gondoltam, az is szép szerintem, a párom szerint túl üres lenne még úgy. Ja és köszi, hogy végre nem olyan választ kaptam, hogy ne csináltassak ilyen tetoválást... :)
2011. okt. 10. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!