Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan nevelkej egy 3 hetűs...

Hogyan nevelkej egy 3 hetűs kiscicát? FONTOS!

Figyelt kérdés
Holnap hozok egy 3 hetűs kiscicát,6 hetűsre volt tervezve de nem akarják többet tartani.Mit csináljak hogy egészségesen nöjjön fel?:-s...Nem szeretném,hogy baja essen,hogy etessem,hol aludjon?
2011. márc. 31. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:

Neveljek*


Elnézést...

2011. márc. 31. 19:38
 2/7 anonim ***** válasza:

hetűst? Inkább hetest:)

szerintem az a legtisztább, ha megkérdezel egy állatorvost. Vagy keresel egy fórumot, vannak olyanok, ahol állatorvosok válaszolnak, ők többet tudnak neked segíteni. Sok sikert a picike neveléséhez:)

2011. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nem lesz könnyű.Hozzám 2 hetesen került egy kiscica,nagyon pirinyó volt még. Vettem cicatápszert,azzal cumiztattam,popi dörgölés,h legyen ürítés és társai...

Találtam egy jó kis oldalt ahol nagyon jól leírnak mindent.

[link]

Sok sikert hozzá!

Az én kis drágám azóta már fél éves és hihetetlen ragaszkodó-hálás típus,bár lehet akkor is ilyen lenne ha mama mellett nő fel,ezt nem tudhatom;)

2011. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újra és újra "betűs"-nek olvasom :)))))
2011. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz neki cicatápszert venni nagyon megfelel a kecsketej is az ingerlés is fontos mert az ilyen pici cica még nem tud magától üríteni,nedves vattával törölgesd a fenekét és a hasát ahol a nemiszerve van.A vacka alá tegyél meleg vizes üveget ezt rendszeresen cserélni kell,hogy mindig melegen tartsa a cicát.A féreghajtás beszéld meg az orvossal,mert ő tudja mikor és mivel szabad kezelni a kölyök állatokat.
2011. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4 hetűsen ugyanúgy kell a melegités,és a cumis etetés?


Meddig kell igy neveljem?:-s

2011. ápr. 6. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hetes volt mikor hazahoztuk és már önálló volt.
2011. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!