Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeret ennyire kinn?

Miért szeret ennyire kinn?

Figyelt kérdés
Hello!A cicám alig lesz 11 hónapos,de IMÁD kint lenni.Ami nekem nem a legpraktikusabb mert 10:00 kor kiengedem és 29:00-22:00 ig be sem jön.Néha bejön eszik egy két falatot és mint a szélvész rohan is ki.Megfogni képtelenség!Mivel én 15:00 megyek dolgozni a gyerekeim pedig megérkeznek tudják figyelni,de megesett amikor 00:00 kor a hazajöttekor is alig akart bejönni.Mi az ami olyan jó ott kinn,mint a meleg szoba???
2011. ápr. 1. 22:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ivartalanított kandúr.De azért találom érdekesnek mert , se a szülei se a tesói nem szeretnek kinn csak bent.És nem házi macska.Brit rövid szőrű törzskönyves.Válaszaitokat köszönöm!
2011. ápr. 5. 15:18
 12/12 anonim ***** válasza:
A fajtatiszta macskámat én ki sem engedem, nemhogy ezen agyaljak, hogy miért szeret kinn lenni.
2011. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!