Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyton nyávog, hogyan tudnám...

Folyton nyávog, hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
Tudom minden macska nyávog, de ez esetben más. Ez a Macsek lakásban szocializálódott, nővéremé volt, külföldre költöztek. A macska lekerült hozzám vidékre. Szépen lassan megszokta, hogy a szabadban is járkálhat. Meg is szerette, persze nincs kiutasítva lakásból, bent alszik, bármikor bejöhet. De nagyon el lett kapatva, ha nem kapja meg amit akar, akkor elviselhetetlenül nyávog, annyira ragaszkodó, hogy állandóan követ. Nem is probléma, csak ha elintézni valóm van és a lábam alatt járkál, néha rálépek, az bosszantó. Nem csak az én szempontomból. Olyankor ki sem tudom zárni, mert kaparja az ajtót és vonyít. Kicsit szeretném nevelni,csak egy 3 éves macskát már nehéz.
2011. ápr. 6. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy macskát legjobban egy kutyával lehet nevelni! :)
2011. ápr. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adj neki több kaját,mindjárt leszáll rólad.
2011. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!