Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tarthatnám távol a...

Hogyan tarthatnám távol a cicánkat a kocsink motorháztetőjétől?

Figyelt kérdés
Folyton ráugrál és összekarmolja, gondolom este, amikor nem vesszük észre. Reggel pedig már csak azt látjuk hogy tele van karcolással:(
2009. márc. 1. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Garázsban parkolj vagy ha nincs, akkor ponyvával takard le a kocsit.
2009. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi most próbáljuk a get off nevű spray-t az ágyunkon és ugy néz ki, utálja a szagát. Bár majd 2000 ft és 12 órát tart a hatása, talán érdemes kipróbálni ha nem árt a fényezésnek (azt nem tudom). Ahogy észrevettem be lehet osztani, nem kell sok belőle 1 területre. Szupermarketek, állatfelszerelési boltok, drogériák árulják.
2009. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zörgő műanyag zsákokat rakj a a célfelületre, azon nem szeretnek járkálni.
2009. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a spray nem jó, mert ugyebár az autó kültéren van, így gyorsabban elillan a hatása. Takard le bonyvával.
2009. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldást találnunk. Ponyvával takartuk le, így már nem tudja összekarcolni :)
2009. ápr. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!