Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ennek valami jelentősége?

Lehet ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, ha egy cica nem mosakszik, akkor rosszul érzi magát, esetleg beteg.

A cicám mostanában nem ássa el a dolgokat az alomban. Eddig mindig odafigyelt erre, még később is visszajárt ráásni. Az utóbbi pár napban nem. Esetleg ez lehet valaminek az előjele, vagy csak lusta lett? Lehet, hogy apróság, és hülye kérdés, de az utóbbi időben több olyan dolgot is csinál, amit nem szokott.


2011. ápr. 14. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, a macskák tényleg nagyon ügyelnek a tisztaságra. Lehet lustaság is, bár nem tudom olyan betegségről nem tudok ami ezzel járna.. Miket tapasztaltál még? hátha az segit..
2011. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Pár napja folyton nyávog. Járkál a lakásban, és jó hangosan, olyan keservesen nyávog. Éjszaka is. Voltunk orvosnál, azt mondta, nem tudja miért csinálhatja, mert egészséges. Lehet, hogy valami lelki baja lenne?

Nem volt semmi változás az életében, nem történt vele semmi tudtommal. Benti cica.

Egyébként most hasmenése van, gyógytápon van. De már 2 hete.

2011. ápr. 14. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, én itt az utolsó dolgot emelném ki, mivel hasmenése van, rossz a gyomra valószínű fáj is neki. Szerintem ez nyugtalanítja és nem tud aludni...ha ez elmúlik, valószínű helyrejön...
2011. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Reméljük. Köszönöm a választ, megnyugtattál! :)
2011. ápr. 14. 12:56
 5/11 anonim válasza:

Ha a cicád mostanába csinálja ezt akkor 2 lehetőség lehet

1.Betegség

2.A macskák nagy változása a "cicaszerelem"-nél történik azt írtad hogy benti cica de nem találkozhatott mégis kinti macskákkal?

2011. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
igen énis csatlakoznék az elöttem szólóhoz... sőt ha nemis találkozott másik cicával a hormonok akkor is dolgoznak benne és ösztönösen hívja a lány vagy fiú cicákat... az hogy nem ássa el a dolgokat lehet jelölés szemponjából hogy a szagra jöjjenek a cicák.. szeritem páp nap múlva abba fogja hagyni...
2011. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beletrafáltatok, épp most múlik el a tüzelése. :)
2011. ápr. 14. 16:09
 8/11 anonim válasza:
na akkor aggodalomra semmi ok..:)
2011. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Összejött szegény cicmáknak most minden:(.. Mielőbbi jobbulást neki!
2011. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2011. ápr. 14. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!