Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most hoztunk haza egy 8 hetes...

Katalin02 kérdése:

Most hoztunk haza egy 8 hetes sziámi kiscicát panellakásba lakunk és éjszakára kizárjuk a konyhába (ott az alma, kajája játéka) aludhatna bent is a szobába de felmászik az ágyra. Hogy szoktassuk rá hogy ne másszon fel az ágyra éjszaka/nappal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem fogod összenyomni, ne félj ettől. És nincs annál jobb, mint amikor ott dorombol az ember mellett!
2011. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Kezdetben én is féltem, hogy ráfeküdnék a cicára, és én sem akartam felengedni az ágyra. De a macs kitartó volt, és olyan szemekkel pislogott rám, meg ha nem voltunk itthon akkor is felment, mikor tudta, hogy nem szabad. Szóval nálunk velem alszik a cicus. Még nem feküdtem rá, mert ha megmozdulok ő egyből felugrik, úgy hogy vigyáz ő magára, ne félj attól, hogy rá fekszel.:)


Jó cicázást!

2011. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Meglátjuk ez írtó lusta cica Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2011. ápr. 16. 17:43
 14/19 anonim ***** válasza:

A sorsod úgy is az lesz, hogy cicatárssal alszol:))

Ha valóban nem akarod, hogy veletek aludjon, próbáld meg kis vízipisztollyal megcélozni a fenekét, oldalát párszor. Kellemetlennek érzi és egy idő után nem fog odamenni.

2011. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az enyém ötheteskora óta velem illetve rajtam alszik.Úgy meg pláne nem fogod tudni leszoktattni ha nappal megengeded neki.Ne félj nem fogod összenyomni,velem sem történt meg soha.Ez a macskától függ hol szeret aludni,az előző cicánk ritkán jött föl az ágyra ,a fotelben szeretett aludni.A sziámi egyik tulajdonsága hogy nagyon szeret a gazdája közelében lenni,és hidd el a végén már neked is hiányozna ha nem bújna hozzád.
2011. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Következetesség, és kitartás a lényeg.


Én szerettem volna, hogy feljöjjön az ágyra, de aztán következetesen és kitartóan vagy belerúgtunk, vagy ráfeküdtünk, úgyhogy végül feladta.

2011. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
2 napig kellett leteszegetni a kiscicát az ágyról és már meg se próbál felugrani első nap volt a húzósabb Titok: mindíg mikor felugrott rászóltam hogy nem és le is tettem a földre ennyi a titok :)
2011. máj. 12. 16:31
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ügyes vagy és kitartó. Én nem voltam ilyen következetés igy velünk alszik a cica.
2011. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, ő egy szófogadóbb cicus. Én is ilyennel próbálkoztam, a vége az lett, hogy leestem az ágyról macskástól, mikor le akartam tenni :)))
2011. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!