Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska hogyan "érti meg"...

A macska hogyan "érti meg" amit mondunk neki?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor azt mondjuk neki például hogy "jól van, cicuka", és elengedi magát, honnan tudja hogy ezt kell tennie. Vagy honnan tudja hogy a "cicicicc"-re jönnie kell, a "sicc"-re meg távoznia igen gyorsan.


Normális válaszokat kérek! Nem Babi néni, nem bikicsunáj, nem medvedisznóember, és nem vagyok terhes! :P


2011. ápr. 19. 14:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

én pl. kicsi kora óta ha kaját adtam neki ciccegtem elötte. és most ha ciccegek azt hiszi kaja van és jön egyből.

a sicc meg sztem is a hanglejtés miatt van. ha mérges vagyok a macskámra akkor hangosan...sinte kiabálva mondom hogy sicc. plussz a kezemmel is jelzem neki hogy nem ott an a helye. megijed. vagy nem tom

2011. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Abból ,hogy hangsúlyozod ha pl. mérgesen mondod ,hogy sicc csak a mérges hangodból veszi észre ,hogy ajjajj jobb ha most eltünök!
2011. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!