Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jogosan érzem magam hibásnak?...

Jogosan érzem magam hibásnak? én ezt érzem.

Figyelt kérdés
20.-án születtek meg a kiscicák, tegnap voltak 2 naposak, amikor is éjfélkor észrevettem hogy az egyik nem lélegzik rendesen. eddig nem volt semmi baja, de tegnap éjfél körül valami történt vele. próbáltam lélegeztetni, simogattam a tüdejét hogy lélegezzen, éjjel 4 óráig kűzdöttem érte, de semmit nem tudtam segíteni, az anyja is ellökte magától. viszont most nagyon hibásnak érzem magam, és sírtam is éjjel :'( szerintetek én vagyok a hibás, vagy amúgy is megtörtént volna? :(
2011. ápr. 23. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyiban lehetsz hibás,hogy nem hívtad az orvost
2011. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítod akkor nem történt volna meg... A macskának sem buli ha szül.
2011. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetett születési rendellenesség is. Nálunk pár évvel ezelőtt volt egy ilyen cica. Ne érezd magad hibásnak!
2011. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás. Te megpróbáltál rajta segíteni, nem sikerült. Talán jobb így kiskorában, mint ha emiatt szenvedett volna később.
2011. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát...kiscicán nehéz önmagunkban segíteni...:S még lehet hogy az orvos is nehezen segített volna rajta... még nagyon picike volt a cicuska..."alig tudta h mi történik vele"...:SS de részvétem...
2011. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugodj meg,te mindent megpróbáltál,nem a te hibád.majd túlteszed magad rajta :))))
2011. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm. amúgy törzskönyvezett colourpoint cicák lettek. igazából anyuék foglalkoztak volna vele, de elutaztak, csak jövőhéten jönnek haza. nem nagyon tudtam mit csinálni, és... még ha nem is kellene, hibásnak érzem magam :(

az orvos éjfélkor vagy 1-kor nemtudom mennyire jött volna ki egy 2 napos cicához... és hogy ő is tudott volna segíteni... meglehet, de elvesztettem a fejem, és nem tudtam mást csinálni, pánikba estem.

2011. ápr. 23. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel az anyacica is ellökte ,valószinü hogy életképtelen volt.Ne hibáztasd magad az ilyen dolgok hirtelen történnek ,és nem sokat tehetsz ellene.
2011. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád volt, hogyan is lehetne az, mit tehettél volna? A kicsi valószínűleg tényleg túl gyenge, életképtelen volt, lehet hogy valamilyen születési rendellenességgel jött a világra, az anya ezért is taszította el magától. Tudom hogy ez kegyetlenül hangzik de ilyen a természetes szelekció, a gyengék nem maradnak életben, ez rengeteg alomban előfordul. Ha kihívtad volna az állatorvost azonnal akkor sincs rá semmilyen garancia hogy életben maradt volna, ilyen pici cica az anyja segítsége nélkül, betegen szinte esélytelen hogy megmarad. Megértem hogy rosszul érzed magad, nagyon rossz az ilyesmit átélni de most már nyugodj meg és örülj az egészséges piciknek. Tudod azt szoktam mondani ilyenkor, hogy egy kis angyallal több van az égben.:(:)
2011. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!