Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hónapos kandúr cicám...

10 hónapos kandúr cicám elment mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 napja nem láttuk már és nagyon aggódok érte. Egy hete csak esténként járt haza és akkor is csak evett aztán elment és mostánaban haza sem jön. Kerti cica! Lehet ahoz köze hogy a testvére most szült?
2011. ápr. 30. 10:39
 1/7 anonim válasza:
Majd visszajön amikor megunta az udvarlást..
2011. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak tüzel(nem tudom hogy kandúr macskáknál is így mondják-e) és párt keres magának,ivartalaníttassátok ki és nem fog elmenni.
2011. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi cicánk régen nagy csavargós volt(szegény már nem él mert egy bun*ó paraszt elütötte :@ :'( ) és volt olyan is ,hogy 2 és fél hét múlva jött vissza,de visszajött és ez a lényeg. :) Reménykedek benne,hogy a te cicád is visszamegy hozzátok. :)
2011. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is ,ha nincs kiivartalanítva, akkor magadra vess, ez az első legfontosabb,h ki legyen ivartalanítva!!!
2011. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
IVARTALANÍTÁS. Csak ezt tudom mondani. Az enyém épp ma 10 éves, kandúr. Hat hónaposan lett kiivartalanítva. Ha nem lenne megműtve, biztosra veszem, hogy már nem élne. Reméljük előkerül, aztán pedig irány a doki.
2011. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Haza ment már? :(
2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én cicám is elment holnap lesz másfél hete, miénk is kandúr a dokink beszélt le az ivartalanításáról. De tetettem bele chippet. Sajnos még nem kerűlt elő de van egy 10 éves ivartalanított kandúrom is ő is eltünt másfél hétre tavaly. Tehát ki tudja mi a jobb ivartalanítani vagy sem?
2012. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!