Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma reggel sajnos Kormi cicánk...

Ma reggel sajnos Kormi cicánk örökre itthagyott minket. Már most nagyon hiányzik. Gondolnátok rá egy percet? Segítsük így át Kormi cicust az angyalok közé.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6k65UaV7drc&feature=related


Én ezzel búcsúzom Kormitól.


2011. jún. 17. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kedves vagy! Részvétem!


Kormi pedig nyugodjon békében! Biztosan boldog cicaélete volt, ha így szerettétek!

2011. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem. A mi cicánk karácsony előtt pár nappal ment el :(
2011. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem itt vannak az emlékeim.

A cicád már biztosan a Szivárványvölgyben játszik. sajnos, az enyém is búcsúzik már tőlem. De még kitart.

2011. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,aki írt.sajnos hirtelen ment el...tegnap még semmi baja se volt,ma reggel meg alig bírt felállni,dokihoz akartuk vinni,de közben meg már elment a cicus
2011. jún. 17. 13:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Sajnálom Kormit.
2011. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Együttérzek Veled. Már biztosan szivárványszínű lepkék után rohangál a cicamennyországban.
2011. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
2011. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megkönnyeztem a hírt, mert Fricikém (első cicám) jutott eszembe, október 4-én ment el.

Én azt hittem beledöglök...


Részvétem! Talán találkozik odafent a Fricikémmel!


Most egy másik "kormi" már itt lapul mellettem, és minden nap megköszönöm neki, hogy van nekem :)

2011. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy kormos cicám,aki kutyatmadás következtében elhunyt :( igaz orvosi mulasztás történt már második műtét következett,közel 20ezer ft elment és későn vette észre a belsővérzést,küzdött küzdött vele voltunk de mondta az orvos hagyjuk ott nyugodtan majd hív ha kész a műtét,kiléptünk az ajtón 5 perc múlva hívott hogy meghalt,ha vele maradunk sztem tovább küzdött volna.
2011. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Részvétem, az én cicám is nemrég ment el
2011. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!