Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez igaz? Normális dolog ha.

Ez igaz? Normális dolog ha.

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy amíg a kiscicák szeme nem nyílt ki addig nem szabad simogatni, megfogni. Ez tényleg igaz?


Ja és amíg nincs nyitva a cicák szeme normális az, hogy csipás?


Ha pedig már kinyílt a szemük, akkor milyen oltásokat kell beadni nekik?


2011. máj. 6. 18:11
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Akkor sem ivartalanítom!:) Kiscicákat pedig eladjuk, elajándékozzuk normál embereknek és ott lesz az ivartalanítás ára. Akkor pedig ott lesz majd az ivartalanítás.. Spórolásról hallottál ember?
2011. máj. 7. 21:02
 32/41 anonim ***** válasza:
Eladod? Senki nem fizet macskáért. Törzskönyves fajtatiszta macska? mert akkor igen,ha házi cirmos,akkor örülj,ha lesz aki ingyen viszi.
2011. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Meg vannak az infoim, hogy hol viszik el.. nem kérek értük 5000 Ft-kat nem fajtiszták. De nagyon szépek, meg is éri...
2011. máj. 7. 21:58
 34/41 anonim ***** válasza:

Senki nem fog pénzt adni nem fajtatiszta macskáért..:D

Az enyém perzsa keverék, ritka színnel, és én is ajándékba kaptam, mert pénzért nem kellett senkinek. Felelőtlen vagy, aki nem szereti az állatokat, csak jaj, de jó, milyen cuki, de az nem baj, ha rossz neki..

Nem idegesítem már fel magam, mert rájöttem mennyi kutya-macska van ilyen rossz helyen, és az emberek hiába tépik a szájukat.

2011. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Sötétség van a te fejedben,sima házimacskából annyi van hogy ingyen se nagyon kellenek.Inkább válalj diákmunkát,ha pénzre van szükséged.Az ilyenek miatt vannak tele a menhelyek.Lehetne már egyolyan törvény ami büntetné a szaporítókat.
2011. máj. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon uncsi már, hogy minden macskás kérdésnél felbukkan 1-2 nagyon okos, aki kioktat mindenkit és megparancsolja, hogy ivartalanítsuk a macskáinkat meg menhelyről hozzuk és ne "ellessünk".

Bocsi, de baromira uncsi már.

Meg mindenkinek megmondja a frankót, hogy miért nem prémiumtáppal etetjük és számon kér, hogy van-e elég pénzünk a kajára, oltásra.

Jó lenne, ha nem turkálnátok más zsebeibe!

Nem mindenkinek csak a macskája van, és csak rá keres, van aki még tanul, vagy már gyerekei vannak.

Milyen jogon mondjátok, hogy rajtatok kívül itt senki sem jó gazda és nem szeretjük a cicáinkat.

Mi lenne, ha nem szekálnátok a kérdezőket, keressetek más elfoglaltságot magatoknak!

2011. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Ez nem a szekálásról szól. Arról szól, ha a gyerekeddel csinálnád ezt, akkor elvenné a gyámhatóság, mert a tanár feljelentene. És ezeket a szegény állatokat ki védi meg??? Ha nincs pénzed nem baj, ha nem eteted prémium táppal, de NE SZAPORÍTSD. Mert mi lesz a kicsikkel? Éhenhalnak? Egy sintértelepen végzik? Miért? Mert a szülei gazdái olyan idióták voltak, mint te/ti. Egy ivartalanítás 500HUF egy macska minimum 10 évig él, ha nincs 10 évente 5000 forintod arra h ivartalanítsd, ne tarts állatot!!!
2011. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Figyelj, Nyuszi, Te valamit baromira félreértesz.

Én is, meg néhányan azt írtuk, hogy egyszer-kétszer fog szülni a macskánk, mert KELLENEK a kiscicák! Mert gondoskodunk róluk, leinformálható helyre kerülnek/kerültek, még meg is látogattuk őket az új otthonukban.

Akkor miért is jelentene fel a tanár?

50x írtam, hogy minden macskám ivartalanított, de te/ti mégis találtok olyan pontot, amivel belém/belénk lehet kötni. Pl. jöttök most majd a menhellyel. Hagyjál már. Nem a mi hibánkból kerülnek oda, én is sajnálom őket, de én nem szeretnék onnan hozni, mert én nem ivartalanítottat akarok, hanem kismacskát. Azt meg lakásból, szerető otthonból fogom elhozni, mert kedvencnek veszem, nem dísznek, mert lehet, hogy az utcán épp elvadultak. De utoljára írtam le. Nem az a baj, hogy van véleményetek, hanem az, hogy a tiéteket rá akarjátok másokra erőszakolni és pocskondiáztok is, ha kell, pedig elfogadhatnátok a logikus miénket is.

Szóval, Nyuszikám álljatok le most már, mert rég nem erről szólnak a kérdések!

2011. máj. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még egy gondolat, Nyuszi:


Megnézném azt a néhány okoskodó prémiumtápost, hogy vajon az ő saját egészségére is ennyire odafigyel? Vajon fel merne tenni egy egész alakos képet magáról? Mert az az igazság, hogy a mai fiatalok többsége csúnyán el van hízva-tisztelet a kivételnek- és inkább ezzel foglalkoznának, nem a prémiumtáppal, meg hogy "nincs pénzed a macskának játékokra" beszólással, mert tudod ezek beromira lényegtelenek, hisz a macska egy fellógatott papírgalacsinnal is eljátszik...


Szóval az én macskáim mégegyszer: oltottak, ivartalanítottak, boldogok és kicsattannak az egészségtől. És men utolsósorban kecsesek és nem dagadtak az ivartalanítás ellenére sem, mert ÉN ODAFIGYELEK rájuk, nem csak elébük vetem a prémiumtápot.

A gyermekeimet szintúgy nem tömöm, ez alap.

Gondoljátok át még egyszer ezeket a vagdalkozásokat és egy picit gondolkozzatok már a kevésbé tehetős réteg szemszögéből is!

Köszi

2011. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem rólatok beszélek :D Hanem most a kérdezőről, mert úgy tűnik, h eltévedt kicsit. Nem az a baj, ha kellenek a macskák, és el tudjátok őket helyezni, az a baj, ha nem tudjátok. És ezt ti felnőtt gondolkodással meg is értitek, stb. De a kérdező úgy látom, nem.


Utolsó: Megnézhetsz engem, a cicámat, sőt az egész családomat. Mind normál súlyúak vunk, manapság mondjuk sovinak is számítunk, úh ne aggódj. És van fenn egész alakos képem facen :D Ja! És elmondtam az előző kommentemben, h nem muszáj prémiummal etetni, aki megteheti jobb ha azt adja, ha nem akkor meg ad mást. De ti meg most nekem estetek, de minek... Csak megpróbálom egy leendő gazdinak elmondani, h jobb, ha felelősséggel szaporít

2011. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!