Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van már? (Kérdésed túl...

Mi van már? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A macskám vemhes, nagyon nagy és kemény a hasa de még nem születtek meg a kiscicák és kb. már 2 hónapja vemhes. Mikor fognak megszületni?
2011. máj. 7. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan megfognak születni, nekem is 2 vemhes macském volt, az egyik tegnap előtt meg fialt, a másik meg nagyon úgy tünik hogy ma :)
2011. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló te írtál ki nem rég egy kérdést, hogy ma meg fognak- e születni a kiscicák? Csak az az érdekes, hogy nem érzem, hogy mozognának és már nagyon rég óta ekkora a hasa. Öreg cica nagyon sokszor voltak már kiscicái.
2011. máj. 7. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:

A vemhesség hossza 60-69 nap között változik, átlagosan 65 napig tart. A vemhes anyát ajánlatos 3 hét után megvizsgáltatni.

Nyugi, nem sokára meg lesz, már csak pár nap. ;) Ha aggódsz itt többet is olvashatsz a vemhességről, ivarzásról stb. :

[link]

2011. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 7. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen én írtam ki, de még csak nem jött el az ideje, mert még nem fial, csak eszik-alszik
2011. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megszülettek a kiscicák! :) Köszönöm a válaszokat!:)
2011. máj. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!