Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskám, nagy hasa...

Vemhes a macskám, nagy hasa van, de még nem fialt meg, ha megnyomom az emlőjét, akkor jön a teje. Mennyi időn belül fog fialni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:49
 1/7 kisnita ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mióta vemhes... 57-71 nap közt bármikor megszülhet. Általában 65-66 napra szoktak fialni.
2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
58-60 nap körüli.
2011. máj. 10. 16:57
 3/7 kisnita ***** válasza:
Lehagytam: Mérd a testhőjét ha és 37 fok vagy az alá esik akkor pár napon belül meg lesz a kicsik. A macskák normál testhőmérséklete 38-39 fok.
2011. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt találtam : Az első látható jel, ami bizonyítja, hogy a macska vemhes maradt. Ha a mellbimbói megduzzadnak és bepirosodnak, akkor világos: kölykei lesznek. A szülést megelőző napon észrevehető a tej folyása a bimbókból.



Akkor már holnap megfog fialni :). Ez lesz az első fialása, remélem hogy nem lesz gond vele, azt is remélem hogy nem este fog fialni, mert akkor nem tudok ott lenni mellette. De azért este többször is megnézem mielőtt elalszom.

2011. máj. 10. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:

nem biztos a holnap, lehet akár még pár nap is.

az embernek is lehet előbb teje :))

De egyet nem értek, miért nyomkodod az emlőit??

bajt is okozhatsz vele, nem is kicsit:(

nem bántsad, tudja az a cica, hogy mikor akar szülni.

2011. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs vele ha megnyomja óvatosan és megnézi hogy jön-e tej.
2011. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nyomkodtam, csak láttam hogy rózsaszín, és megvan duzzadva, egy ujjal kicsit megnyomtam, és jött a tej belöle, ma megfialt :D Nagyon szépek a kicsik, whiskas cicás, olyan a szinük is és a mintájuk is, :)
2011. máj. 11. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!