Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nőstény macskám, és...

Van egy nőstény macskám, és azt hallottam, hogy ha legalább egyszer szülnek utódokat, akkor a továbbiakban sokkal kezelhetőbbek lesznek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
A cicám 10 hónapos, a legutóbbi tüzeléskor nem sikerült becserkésznie a helyi kandúroknak, de azóta sokkal agresszívebb. Ivartalanításról hallani sem akarok. Nővéreméknek van egy szép kandúrjuk (7 hónapos), azzal szeretném fedeztetni. Mikor van a legközelebbi tüzelés?
2011. máj. 10. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

11:08 vagyok: " A hímek péniszén hátrafelé mutató tüskék találhatók, melyek a pénisz kihúzásakor hozzáérnek a nőstény vaginájának falához. A nőstényt ez az ovuláció megkezdésére serkenti, de mivel erre nem minden esetben kerül sor, a nőstények ritkán esnek teherbe az első párzás során. A tüzelő nőstények több hímmel is párosodnak, így előfordulhat hogy az egy alomba tartozó kölykeik több apától származnak. "


Egy kis továbbképzés.

2011. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én (most 3 éves) macskám 7 hónapos korában lett ivartalanítva, éppen elkezdett tüzelni, azonnal vittem orvoshoz. Ő egy iszonyatosan félős, ideges, elbújós macska, amilyen kölyökként is volt. Még hozzám is ritkán jár. Belegondoltam már egy párszor, hogyha lett volna neki egy alma, lehet lenyugodott volna egy kicsit. Ezt már nem fogom megtudni.

Azonban van egy féléves fajtiszta cicám is mellette, aki igazi bújós, jófej, haverkodós macska, akire természetesen nemsokára ivartalanítás vár. Remélem, nem fogja eldobni a "jófej-énjét".

2011. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ekeke ***** válasza:
Panelprolik ne parasztozzanak!
2011. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!