Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy cseréljek éjszaka almot?

Hogy cseréljek éjszaka almot?

Figyelt kérdés
Holnap déletőtt 9-re visszük ivartalanításra (1 éves kandúr) és a műtéti nyilatkozaton az van, hogy a műtét előtt 12 órával már nem ehet semmit, mondta a doki hogy be kell zárni, hogy ne tudjon vadászni. Csak ahová bezárnánk a melléképületbe, az kicsi neki, meg bemennek a bogarak, rovarok, egerek, és ott egyedül nem lenne el éjszaka. Én kitaláltam hogy nálam lesz éjszakára a szobában, eljátszok vele (akármeddig) és ha pihen akkor pihenek én is. Viszek fel almot, és játékokat, és persze kitakarítom a szobát, mert bármit megtud enni, az áramos részeket elkerítem. Este 8-kor adok neki utoljára enni, és utána még vagy fél-1 órát kint leszek vele, de figyelek rá. És az lenne a kérdésem, hogyha éjszaka az almot betelíti, akkor hogyan cseréljem ki? Mert nem akarok kimenni éjszaka a vak sötétben hogy hátulra kiöntsem. Meg az ablak, amit ugye ki kell nyitni, de szúnyogháló nincs rajta, és már megpróbálkozott kiszökni. Hogy csináljam?
2011. máj. 13. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Cseréljük ki helyetted? Vagy mégis mit szeretnél?
2011. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen éjszaka alatt nem telik meg annyira az alom, hogy ki kelljen borítani az egészet. Reggel ránézel, alomlapáttal kiszeded a kakit/pisit (pisinél összecsomósodik az alom) bele egy zacsiba és kidobod. Az ablaknál meg figyelni kell.
2011. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
beleöntöd egy zacsiba, és becsomózod, aztán majd reggel kidobod
2011. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éjszaka max egyszer kakil, és egyszer pisil. Benne maradhat az alomba. Ha a kaka büdös, húzd le a wc-n de az almot ne, csak a végterméket.
2011. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 13. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Inni sem szabad neki mert hányni fog tapasztalat
2011. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!