Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek ennyi kismacska?

Minek ennyi kismacska?

Figyelt kérdés

Az összes kérdés tele van frissen ellett, meg néhány hetes macskákkal. Én egyszerűen nem értem. Kinek kell kismacska? Bármikor, bárki aki szeretne macskát, tud kapni, tele van a világ senkinek sem kellő kiscicákkal. Akik elletik a macskájukat miért csinálják?

És hova teszik azt a rengeteg kölyköt?


2011. máj. 13. 14:40
1 2 3
 1/28 lilla0930 válasza:
0%
én pl odaadom ismerősöknek meg barátoknak :D és eddigi max macska rekordom a 22 volt XD de most csak 3 nagy van és3 picike :D
2011. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Hogy miért? Azért mert a gazdik lusták ivartalanítani a macskáikat és inkább hagyják szenvedni őket évente kétszeröt kismacskával. A kölykökkel meg kitudja mi lesz, mert ugye ivartalanítani ugyan minek.
2011. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
a volt páromnak is folyton szült a macskája :( Azóta már szerencsére ivartalanították, de szerencsétlen kiscicák :( Hármat autó ütött el, kettő vízbe fulladt, 1-2 volt, amit sikerült elajándékozni. Leszarják az emberek, az a baj.
2011. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősünk tudjátok mit csinál a kismacskákkal??

Megszületnek, fejbe vágja őket lapáttal vagy ásóval, és "elülteti" őket. Illetve csak csinálta, mert állandóan sopánkodott, hogy miután megteszi napokig lelki beteg, nem tud aludni és szörnyen érzi magát. (hát érezheti is)

Így úgy döntöttünk kifizetjük neki az ivartalanítást, mert nem volt rá pénze.

2011. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
12%
Kinek kell macska egyáltalán???! :P :-D xD
2011. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

22 macska, kedves első hozzászóló, gratulálok... és még büszke is vagy rá. A legtöbb pedig már a kukában van.

Ahelyett,hogy ivartalanítanál, kinyírod a macskádat 6-7 évesen. Mert hogy tovább nem él évente kétszer elletve,az tuti.

Édes istenem,de buta emberek vannak. És még azt hiszik, hogy szeretik az állatokat.

2011. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Engem ez annyira, de annyira megdöbbent. Nekünk is csak azért van macskánk, mert lépten nyomon gazdikereső kiscicák vannak, egyszerűen tele van velük a világ. Nem is szeretem a macskákat, de legalább ez az egy már jó helyen van. De én komolyan nem értem, hova lesz az országban több millió kismacska? Nem is akarok belegondolni, hogy mi lesz velük....
2011. máj. 13. 15:07
 8/28 anonim ***** válasza:
21%
gyros hús
2011. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
És az ismerősök barátok nem tudnának befogadott macskát tartani a tieid helyett?
2011. máj. 13. 15:08
 10/28 anonim ***** válasza:
Érdekes, a napokban bennem is megfogalmazódott ez a kérdés a gyk-et olvasva...
2011. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!